.

.

Doğrama tahtası mutfak rafı Alüminyum Drenaj Siyah Kanca Baharat tencere kapağı Duvara monte Çok fonksiyonlu Depolama Ev 80cm13.

Doğrama tahtası mutfak rafı Alüminyum Drenaj Siyah Kanca Baharat tencere kapağı Duvara monte Çok fonksiyonlu Depolama Ev 80cm13.

₺ 51.00

Stokta
Mağazada

Tahmini teslim süresi 10-15 gündür.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bana ulaşın.Not : Bu model sadece mutfak depolama rafları satıyor.Sadece görüntülenen diğer öğelerin pratikliği dahil değildir. & kapak tutucu : Katı kalın malzeme belli bir dereceye sahiptir curvature.It su tepsisinin sızmamasını sağlamak için kapağın farklı boyutlarına yerleştirilebilir.Çift katmanlı raf alanı, yerleştirilen öğelerin sayısını artırır. Baharat rafı : 12 cm genişliğindeki geniş masa üstü, ev şişelerinin yerleştirilmesi için daha uygundur.Korkuluk tasarımı : yüksek dereceli yan yüksek şişe güvenliği kaymaz daha kararlı ve güvenlidir.Kenar koruması : Elleri çizmeden yuvarlatılmış köşeleri tedavi etmek için pürüzsüz ve cilalı. Kanca tasarımı : çıkarılabilir kaşık, spatula vb.kolay erişim için.Malzeme : Anti-korozyon,anti-pas ve uzun ömürlü dayanıklılık ile alüminyumdan yapılmıştır.Basit kurulum, ellere zarar vermez, sağlam ve dayanıklı, korozyon önleyici ve pas önleyici, güçlü taşıma kapasitesi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin