.

.

Yedek Parçalar Galaxy Note 8 için 2 SIM Kart Tepsisi/Micro SD Kart Tepsisi Kırık Cep Telefonunu Onarın. (Boyut: Spa0452l)

Yedek Parçalar Galaxy Note 8 için 2 SIM Kart Tepsisi/Micro SD Kart Tepsisi Kırık Cep Telefonunu Onarın. (Boyut: Spa0452l)

₺ 276.00

Stokta
Mağazada

LCD Ekrana ihtiyacınız varsa.Lütfen Dokunmatik ekran satın almayın.Cep telefonu modelinizin başlığımızla aynı olduğundan emin olun. (model numarası dahil).Eski, kırık, çatlak, hasarlı olanı değiştirin.Cihazınızın her zamankinden daha ferahlatıcı görünmesini sağlayın.Tamamen zinde ve çalışıyor.Cep telefonu modelinizin başlığımızla aynı olduğundan emin olun. (model numarası dahil) Eski, kırık, kırık, hasarlı olanı değiştirin.1. Galaxy Note 82 için Samsung için 2 SIM Kart Tepsisi / Micro SD Kart Tepsisi. Kırık veya çalışmayan birini değiştirin3. Her öğe göndermeden önce kontrol edilmiş ve iyi durumda4. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Yedek parçaların değiştirilmesi sırasında neden olabileceğiniz cep telefonunuzun/cep telefonunuzun herhangi bir hasarından sorumlu olmayacağıztürler : SIM Kart Tepsisi, Mikro SD kart tepsisicihazınızın her zamankinden daha ferahlatıcı görünmesini sağlayın.Tamamen zinde ve çalışıyor.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin