.

.

Köpük Bulmaca Mat Su Geçirmez Anti-Sonbahar Bebek Splice Köpük Birbirine Kat Matst EVA Ev, Dikişsiz Dikiş GUORRUİ (Renk: B, Boyutu:

Köpük Bulmaca Mat Su Geçirmez Anti-Sonbahar Bebek Splice Köpük Birbirine Kat Matst EVA Ev, Dikişsiz Dikiş GUORRUİ (Renk: B, Boyutu:

₺ 119.10

Stokta
Mağazada

Material Malzeme : Çevre dostu PE malzeme, mat sağlıklı ve güvenli, tatsız, formaldehit içermez ve evde daha rahattır. Features Özellikleri : kalın anti-damla, yeni hammadde, çift taraflı anti-skid, ince kenarları, su geçirmez ve nem geçirmez, gürültü azaltma gürültü. Paspasın yumuşak malzemesi gürültüyü önlemek için etkilidir ve aynı zamanda bebeği her gün bebeğin sağlığına ve mutluluğuna bakmak için bebeği tarama ve soğuktan korumak için ısı koruma fonksiyonuna sahiptir. Yıkama yöntemi : Temiz su ile durulayın, çuval bezi ile kurulayın, kullanın (yeraltı suyunun vücuda girmesini etkili bir şekilde engelleyin). ♦ Malları normal olarak almazsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Doğrudan toptan üretici tarafından satılır.Birden fazla satın alma işlemini destekleyin.GUORRUİ profesyonel bir ev ürünleri üreticisidir. 100 % Garanti-Satın aldıktan sonra herhangi bir kalite probleminiz varsa, 30 günlük para iade garantisi alabilirsiniz.0 Makine dokuma Bölümü Özellikleri : 1 adet, 60x60cm, kalınlık : 2cm;Tek parça bölge : yeni bölümü Ürün Adı : pedi ihtiyacınız renk uyku Yaz : düz renk yeni bölümü stili : basit ve modern yeni bölümü Süreç.36 m2 yeni bölümü kullanın. sahne : çocuk odası, Eğlence Parkı, anaokulu, spor salonu, vb.◆ tarama koruyucusu : yüksek tampon, bebek zarar vermez, bebeğinizin dizlerini korur ◆ Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.Mümkünse, lütfen bize iyi bir geri bildirim verin ve büyümemizin desteğinize ve teşvikinize ihtiyacı var.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin