.

.

TAİWAİN 86 Adet Somun Perçin Aracı Kiti Seti,El Somun Perçin Aracı,Somun Riveter Kiti M3/M4/M5 / M6 / M8 Fındık (FY313LM)

TAİWAİN 86 Adet Somun Perçin Aracı Kiti Seti,El Somun Perçin Aracı,Somun Riveter Kiti M3/M4/M5 / M6 / M8 Fındık (FY313LM)

₺ 59.97

Stokta
Mağazada

"【Kullanım için Komple Kit】 Burun delikleri ile yüksek kaliteli Dişli Mandreller : M3/M4/M5/M6/M8, Çeşitli İhtiyaçlarınızı Karşılamak için tamamen 86 adet. ". 【Kullanımı Kolay】 sadece iş parçasında bir delik açın, uygun perçin somununu alete monte edin, deliğe yerleştirin, sıkın ve tamamlayın.Özellikle söz konusu yüzey dokunulamayacak kadar ince olduğunda veya arka tarafa erişim sınırlı olduğunda mükemmeldir. 【Mükemmel Tasarım】 : Perçin somununu sabitlendikten sonra perçinleyiciden kolayca ayırmak için Mandrel Düğmeli Alet; Takım Durdurma Kolu, somunun dişinin deformasyonunu önlemek için somun genişledikten sonra tutamaçların açılmasını sınırlar. 【Geniş Kullanım Yelpazesi】 Kolları tutmak ve Mandrelleri ayarlamak için bir anahtarla birlikte gelir.Tüm alet ve aksesuarlar, iyi saklama ve kolay taşınabilir kullanım için çift klipsli kilitler ve kaymaz taşıma saplı Plastik bir Kutuda paketlenmiştir!Evde ve atölyede evrensel bir araç.Çelik Somun için değil,Alüminyum Alaşımlı Somun (M3,M4,M5,M6,M8) ve Demir Somun (M3,M4,M5, M6) için geçerlidir. 【Taşınabilir ambalaj saklama kutusu】 1 x plastik saklama kutusu, plastik kasa koruyucu kutu, taşıması kolay. "Temel Özellikler : Uzun ömürlü kullanım için sağlam Çelik Tabanca Gövdesi ve Mandreller, dayanıklı ve güvenilir.Perçin somunları, mukavemet, korozyon koruması ve uzun servis ömrü sağlayan alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Çok yönlü, Araba, Römork, Kamyon, Mobilya, Alet, Ev Aletleri, Çiftlik Ekipmanı Tamir işleri, hatta Tekne Yapımı ve sabitlemenin gerekli olduğu diğer birçok uygulama için uygundur!Ergonomik Olarak Tasarlanmış Kavrama Kolları ile PVC kollu için no-kayma, güvenli ve rahat çalışma.Evde ve atölyede evrensel bir araç.Hafif ve taşıması kolay.M3/M4/M5/M6/M8 x 20 M3 20 Perçin Somun Dişli Ekler 5 x Somun Perçin Miller : M4 Dişli Perçin Somun Perçin Somun Perçin Somun Perçin Somun M8 M6 M5 20 x x x x Kullanma Kılavuzu 1 İngiliz Anahtarı 1 x Plastik Saklama kutusu 1 x Plastik Durumda Koruyucu Kutusu da Dahil olmak üzere"1 x Somun Perçin Silah Ekler Ekler Ekler Ekler Dişli Dişli Dişli 10 10 x paket vardır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin