.

.

Easy Bake Ultimate Fırın, 3 Karışımlı Pişirme Yıldızı Süper Muamele Baskısı. 8 yaş ve üstü çocuklar için. (Sadece fırın,Çok renkli)

Easy Bake Ultimate Fırın, 3 Karışımlı Pişirme Yıldızı Süper Muamele Baskısı. 8 yaş ve üstü çocuklar için. (Sadece fırın,Çok renkli)

₺ 172.80

Stokta
Mağazada

Fırın, fırın tepsisi, tava aleti, çikolatalı kek karışımı, vanilyalı buzlanma karışımı, gökkuşağı şeker kristalleri ve talimatları içerir.Fırın, herhangi bir Nihai Fırın dolum karışımı ile çalışır (ayrı satılır).Gerekli elektrik - hayır ampuller.Bir pişirme yıldızı gibi hissedin-mini ışıltılı kekler yapın!.Yetişkin gözetimi required.No montaj gerekli.Easy-Bake Ultimate Fırınının Pişirme Yıldızı Baskısı, çocukların aile ve arkadaşlar için şahane ikramlar yaptıklarında pişirme yıldızları gibi hissetmelerini sağlar.Klasik oyuncak fırının bu versiyonu modern bir görünüme sahip ve genç fırıncıların mini Işıltılı Kekler yapmak için ihtiyaç duydukları şeyle birlikte geliyor-gökkuşağı şekeri serpintileriyle süslenmiş nefis buzlu kekler!Easy-Bake Ultimate Oven Baking Star Edition, çocukların sevmeyi sevdiği herhangi bir mutfağa yeni bir ektir bake.It elektrik-ampul gerektirmez - ve Easy-Bake Ultimate Fırın dolum karışımları (her biri ayrı satılır) ile hem tatlı hem de tuzlu ikramlar hazırlamak için kullanılabilir.Arkadaşlarınızla birlikte verilen mini Işıltılı Kek ikramlarını pişirirken eğlenin ya da aile için lezzetli atıştırmalıklar hazırlayın!Easy-Bake ve ilgili tüm şartlar Hasbro'nun ticari markalarıdır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin