.

.

5 adet Kombinasyon Matkap Dokunun Uçları Seti Metrik Matkap ve Dokunun Seti HSS Vida Konu Matkap Uçları El Aletleri (M5x0. 8)

5 adet Kombinasyon Matkap Dokunun Uçları Seti Metrik Matkap ve Dokunun Seti HSS Vida Konu Matkap Uçları El Aletleri (M5x0. 8)

₺ 84.60

Stokta
Mağazada

[Ne Olacak] Metrik boyutlarda 5 matkap ucu seti M5x0. 8 Kısa boyutun sallanması kolay değildir ve doğru bir şekilde delebilir. [Kolay Kullanım]Hızlı değiştirme kompozit koni matkap dokunarak bir dokunun, ahşap, bakır, pirinç, alüminyum, sac ve plastik deburr ve karşı delik büyük ölçüde işlem basamakları ve zaman maliyetinden tasarruf etmek için, çalışma verimliliğini artırmak matkap olan adımlı işleme,, bir Sondaj ve prensip kenarlı kullanır. [Malzeme] HSS4341 (yüksek hızlı çelik) .Her musluk matkabı, size uygun boyutu seçmeniz için uygun olan bir boyut yapımıyla kazınmıştır. [Hızlı Değişim] 1/4 inç Altıgen Şaft, özellikle hızlı değişim mandrenine kilitlemek için tüm elektrikli el aletlerine daha kolay ve güvenli bir şekilde sığar.Altıgen şaft, aşırı darbeleri önlemek için konik bir uca sahiptir.Arka konik, aşırı delinmeyi ve dişe zarar gelmesini önlemek için musluğu aşar. [Garanti] sadece memnuniyetinizi önemsiyoruz.Her ürünün almadan önce mükemmel durumda olduğundan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak memnuniyetinize uygun olmayan bir şey varsa, tam bir geri ödeme veya değiştirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 100 % marka yeni ve asil kalite.Yumuşak metal, alüminyum levha, demir vb. Delme, kılavuz çekme, kesme için uygundur.Kompozit koninin hızlı değiştirilmesi, matkap ucu prensibini kullanır.Tek adımlı işlemede delme ve kılavuz çekme, işlem adımlarından ve zaman maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar, çalışma verimliliğini artırır.Kendinden merkezleme noktası, yardımcı merkez delme veya merkez delme işlemine gerek yoktur.Yüksek sertlik, paslanmaz, sağlam ve dayanıklı.Özellikler : Malzeme : HSS Sap çapı : 6.35 mm hex shank(1/4") Konu yön : sağ Tam uzunluk : 56mm Bıçak uzunluğu : 27mm Bıçak Çapı : 4mm Vida pitch : 0.8 mm Ağırlık : 10 g/ADET Paket İçeriği : 5 adet M5x0.8 Hex Shank HSS Matkap Ucu ve Metrik Vida Dokunun.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin