.

.

Nicetree Takı Kabine ile Tam Uzunlukta Ayna, Ayakta Kilitlenebilir Takı Armoire Organizatör, 3 Melek Ayarlanabilir (Kahverengi)

Nicetree Takı Kabine ile Tam Uzunlukta Ayna, Ayakta Kilitlenebilir Takı Armoire Organizatör, 3 Melek Ayarlanabilir (Kahverengi)

₺ 164.40

Stokta
Mağazada

????TAM EKRAN AYNA ve DEKORASYON-Nicetree Mücevher Dolabı, 42.5"H x 14.57"W ölçülerinde tam uzunlukta bir ayna ile tasarlanmıştır.Evden çıkmadan önce kendinizi, tüm kıyafetinizi kontrol etmek için kullanabilirsiniz.Şık görünüm, odanızın stilini geliştirmeye yardımcı olabilecek mükemmel bir dekorasyon yapar. ????ESNEK ve AYARLANABİLİR-Stand ile birlikte gelen bu mücevher dolabının, eğimli olana kıyasla evin etrafında hareket etmesi daha kolaydır.Standın her iki tarafında 3 yatay delik vardır, daha iyi bir görünüm elde etmek için boyunuza göre en uygun eğim açısını ayarlayabilirsiniz. ????BÜYÜK DEPOLAMA KAPASİTESİ-Büyük depolama kapasitesi ile tüm mücevherlerinizi ve kozmetiklerinizi tek bir alanda düzenlemenize yardımcı olur.Bu Ayakta Duran Mücevher Dolabı 24 kolye kancası, 78 halka oluğu, 108 saplama küpe deliği, 36 küpe yuvası, 4 raf, 2 bilezik çubuğu, 3 makyaj aleti kabı ve 2 alt çekmece içerir. ????KALİTE ve GÜVENLİK-Nicetree Mücevher Dolabı, yüksek kaliteli P2 fiber levhadan yapılmıştır. quality.It cila içermez, çevre için tamamen iyidir ve health.It mücevherleri çocukların erişemeyeceği bir yerde tutabilen yüksek kaliteli bir kilit ve anahtar, çocuklara dayanıklı bir armoire sahiptir. ????MONTAJI KOLAYDIR-Mücevher dolabının çerçevesi önceden monte edilmiştir, sadece bacakları monte etmeniz gerekir, tüm aletler hazırlanır.Nicetree %100 müşteri memnuniyeti için kararlıdır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin