.

.

JWDYA Noel Ağacı Etek Beyaz Merry Christmas Yeni Yıl Ev Noel Ağacı Noel Süslemeleri için Ağacı (Renk : Bir, Boyutu: 150 cm)

JWDYA Noel Ağacı Etek Beyaz Merry Christmas Yeni Yıl Ev Noel Ağacı Noel Süslemeleri için Ağacı (Renk : Bir, Boyutu: 150 cm)

₺ 1044.87

Stokta
Mağazada

* Malzeme : Peluş ve dokunmamış kumaş. * Beyaz peluş etek sizin için kar gibi bir manzara yaratır. * Noel ağacının tabanını süslemek ve evinizi,ofisinizi vb.Süslemek için mükemmeldir. * Eviniz için bir Noel atmosferi yaratır. * Uygulama senaryosu : Noel ağacının altında, eteği paspas olarak da kullanabilirsiniz. * Malzeme : Peluş ve dokunmamış kumaş. * Beyaz peluş etek sizin için kar gibi bir manzara yaratır.* Noel ağacının tabanını süslemek ve evinizi,ofisinizi vb.Süslemek için mükemmeldir.* Eviniz için bir Noel atmosferi yaratır.* Uygulama senaryosu : Noel ağacının altında, eteği paspas olarak da kullanabilirsiniz.Özellikler : Malzeme : Faux Fur Use : Noel, Yeni yılboyutu : Yaklaşık 78 cm(31') /90 cm(36') /122 cm(48') /150 cm(59') Ambalaj şunlardır : 1x noel ağacı eteknotlar : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin