.

.

PandaEar Bebek Bebek Mini Silikon Eğitim Kupası / İçme Şişesi, Dökülmeye Dayanıklı / BPA Ücretsiz Kırılmaz 4 Ay +(Pembe)

PandaEar Bebek Bebek Mini Silikon Eğitim Kupası / İçme Şişesi, Dökülmeye Dayanıklı / BPA Ücretsiz Kırılmaz 4 Ay +(Pembe)

₺ 17.85

Stokta
Mağazada

【KÜÇÜK ELLER】Küçük eller ve ağız için tasarlanan premium silikon koleksiyonumuz sadece geleneksel plastiklere, tek kullanımlık veya kırılgan bulaşıklara alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda gelişmekte olan dişleri korur ve yardımcı olur. 【NON-SLIP】 Basit, zarif ve yumuşak bir silikon saman ile donatılmış eğitim fincanımız, küçüklerin büyük bir çocuk gibi içmeyi öğrenmeleri için mükemmel bir yoldur!Açık bir bardaktan içmeye hazır olduklarında, kapağı ve samanı çıkarmanız yeterlidir. 【CONVENİENT】 günlük yaşam için tasarlanmış ve kapalı veya açık kullanım için mükemmel.Hızlı temizlik için leke tutmaz, kir tutmaz, talaş tutmaz, çizilmez ve üst raf bulaşık makinesinde yıkanabilir. 【GÜVENLİ】 Bardaklarımız BPA, PVC ve ftalat içermez, hafiftir ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk yiyecekler ve sıvılar için uygundur. 【%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ】 - Silikon bardaklarınızı tamamen satın alacağınızı bilerek satın almanızı istiyoruz satisfied.It bu kadar basit.Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun değilseniz, siparişinizi tamamen iade edeceğiz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin