.

.

Harmanlanmış Mumlar, Inc. Mektup Sızdırmazlık Balmumu / Balmumu Boncuk / Yapışır Kağıt, Metal, Plastik ve Cam / 4.8 oz. (Kırmızı)

Harmanlanmış Mumlar, Inc. Mektup Sızdırmazlık Balmumu / Balmumu Boncuk / Yapışır Kağıt, Metal, Plastik ve Cam / 4.8 oz. (Kırmızı)

₺ 32.97

Stokta
Mağazada

PREMİUM BALMUMU karışımı Mektup Sızdırmazlık Balmumu, projenize kişiselleştirilmiş, sanatsal bir dokunuş katar.Düğün veya parti davetiyeleri, kırtasiye, scrapbooking, etiketleme ve daha birçok DIY sanat ve el sanatları tasarımı için sızdırmazlık maddesinin özelleştirilmesi.Balmumu, imzalı bir görünüm için bir logo veya monogram ile kabartılabilir.Dolgu macunu, ihtiyaçlarınıza göre kağıt, metal, plastik ve cama hızlı bir şekilde yapışır.Yaklaşık erime 170 ° F'dir. UYGULAMA ile GENİŞ SEÇENEKLER Tüm çabalarınıza uyacak geniş balmumu ürünleri yelpazesi : boya kalemleri, el sanatları, mumlar, peynir kaplamaları, mantarlar, arı kovanı kutusu kaplamaları, deri bakımı, terapötik, şişe sızdırmazlığı, ahşap bakımı ve daha fazlası.Harmanlanmış Mumlar, mikrokristalin ve parafin ile birlikte doğal mumlar taşır.ENDÜSTRİ UZMANLIĞI Deneyimli teknisyenler, şirket tarafından 40 yılı aşkın bir süredir hakim olan süreçlerle tutarlı, en kaliteli balmumları sağlamaya odaklanmaktadır.Harmanlanmış Balmumlarının geniş ürün koleksiyonu, kişisel, ticari veya endüstriyel amaçlar için tüm balmumu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.KALİTE VE ÜRÜN BELGELENDİRME Balmumu karışımlarının en yüksek spesifikasyonları karşıladığından emin olmak için çeşitli standartlar ve sertifikalar karşılanmaktadır.Harmanlanmış Mumlar ürün testi, Amerikan Test ve Malzeme Derneği tarafından belirlenen gereksinimlere göre yapılır.Harmanlanmış Mumlar, Inc.üretim süreçleri Uluslararası Standardizasyon Örgütü ISO 9001-2015 tarafından onaylanmıştır. Her partide en yüksek kaliteye güvenebilirsiniz.ABD'de üretilen Tüm parafin, mikrokristalin ve doğal mumlar yurtiçinde üretilmektedir.Tüm bitmiş ürünler ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilir, laboratuarda test edilir ve sertifikalandırılır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin