.

.

Ayakkabı Dolabı Ayakkabı Raf Organizatör Çekmece ve Kanca ile, Ayakkabı Standı, Kama Sandalet Şemsiye Küçük Çanta için (Boyut:

Ayakkabı Dolabı Ayakkabı Raf Organizatör Çekmece ve Kanca ile, Ayakkabı Standı, Kama Sandalet Şemsiye Küçük Çanta için (Boyut:

₺ 1299.39

Stokta
Mağazada

【YERDEN TASARRUF】 Ayakkabı Dolabı O Kadar Kompakttır Ki ,Küçük Alanlar İçin Mükemmel Bir Seçimdir, bu Nedenle Koridorunuzda Veya Yatak Odanızda Yer Kaplamaz .Hem Eviniz Hem De Kiralık Apartman Oturma Odanız İçin Depolama İçin Uygundur. 【 Ahşap Malzemeler】 Ayakkabı rafı doğal ahşap malzemeden yapılmıştır.Doku serttir, yapı sağlamdır, doğal olarak çevre dostudur ve servis ömrü uzundur. 【 Büyük Kapasiteli Depolama】 3 isteğe bağlı boyut sağlayın . Üst raf, günün sonunda iş çantası ve çanta düşmesi, alt raflardaki ayakkabılar için mükemmeldir ve giriş yolunuza davetkar bir atmosfer kazandırır. 【 Yerden Tasarruf Edin 】 Küçük ayak izi, hemen hemen her yere sığar, ayakkabı organizatörüne ayakkabılarla doldurulabilir, dağınıklığı azaltabilir ve istediğiniz ayakkabıları kolayca bulabilir, daha fazla depolama alanı sağlayabilir. 【 Montajı Kolay】 Basit yapı tasarımı, montajı çok kolaylaştırır.Rafı sağlanan parçalarla elle monte etmeniz size büyük kolaylık sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin