.

.

MOOLFN 950 W Yüksek Güç Elektrikli Koyun Makası Keçi Clippers 6 Hız Hayvan Tıraş Ağır Hayvanlar Saç Kürk Tımar için Çiftlik Hayvancılık,

MOOLFN 950 W Yüksek Güç Elektrikli Koyun Makası Keçi Clippers 6 Hız Hayvan Tıraş Ağır Hayvanlar Saç Kürk Tımar için Çiftlik Hayvancılık,

₺ 838.38

Stokta
Mağazada

♥[950 W - Yüksek VERİMLİ] : 950 W motor gücü ve 2400 rpm'ye kadar değişken 6 vitesli kontrol, rahat bir tutuş ile hassas kesme yapar, koyun, keçi alpaka ve daha fazlasını kesme işinizi daha kolay ve hızlı hale getirir. ♥[AYARLANABİLİR DİŞLİ] : 1-3 yavaş hızı temsil eder.4-6 hızlı hızı temsil eder.6 hızı istediğiniz gibi ayarlayın, hızı yeterliliğinize göre ayarlayın. ♥[AĞIR hizmet KALİTESİ] : Yüksek kaliteli motor, yüksek ısı direnci, düşük gürültü ve titreşim ile uzun ömür sağlar.Dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve bir çiftlikte çalışırken ağır iş yapar. ♥[KOLAY BAKIM] : Bıçak yüksek sertliğe, iyi tokluğa, keskinliğe sahiptir ve bıçak uçlu, hayvanlara zarar vermeyen ince işleme özelliğine sahiptir.Naylon PVC gövde ve elin rahat hissetmesini sağlayan düşük titreşimli tasarım, sorunsuz ve hızlı bir şekilde kesilmesine yardımcı olur. ♥[BAZI uyarılar] : Elektrikli koyun makası kullanırken, bıçakları yağlamayı unutmayın.Makinenin şu adreste çalışamayacağını unutmayın : idle.It iki bıçak birbirine sürtündüğünde ısınması kolaydır.Lütfen soğutma spreyini birkaç dakikada bir kullanın.Uygulama : ham kürk ve olgun kürk de dahil olmak üzere at, deve, sığır, koyun kürkü ve diğer büyük hayvan budaması için uygundur.Müşterilerin ihtiyaçlarına göre, her ülkenin voltajını ve fişini özelleştirebilir ve gücü doğrudan güç kaynağına bağlayabiliriz. : Acemiler seyrek hayvan için Uygun hair13 diş bıçak koyunlar zarar vermez seyrek hayvan hair Feature kesmek için yetenekli müşteriler için Uygun : Özel olarak tasarlanmış bıçak ucu eğri : kalın hayvan hair13 diş düz bıçak kesmek için yetenekli müşteriler için Uygun acemiler kalın hayvan hair9 diş kesmek için Uygun kavisli bıçak 9/139 diş düz bıçak alt dişlerin 240 VRated Gücü : üst dişlerin 950 WNumber : 4 Number 110 V özellikler : Voltaj : : : : .İnce işçilik ve iyi performans.Süper sessiz ve düşük titreşim.Hafif.Kolay kullanım ve bakımı.Kullanımda dayanıklıdır.Paket içeriği : 1 x Kesme Makası1 x Temizleme Fırçası1 x Yağ Şişesi (boş)1 x Koruma Kutusu1 x Çok Fonksiyonlu Tornavida1 x Kullanım kılavuzunot : -Lütfen kendi talebinize göre doğru bıçağı seçin.Eğer ayrı ayrı almak gerekiyorsa, derhal bizimle irtibata geçiniz.-Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.-Biraz fark izin lütfen nedeniyle manuel ölçüm.

Karakterislikler teklif

Voltage:
110V-240V
Rated Power:
950W
Number of upper teeth:
4
Number of lower teeth:
9/13
9 tooth straight blade:
Suitable for novices to cut thick animal hair
9 tooth curved blade:
Suitable for skilled clients to cut thick animal hair
13 tooth straight blade:
Suitable for novices to sparse animal hair
13 tooth curved blade:
Suitable for skilled clients to cut sparse animal hair
Feature:
Specially designed blade-tip that won't hurt the sheep. :
Fine workmanship and good performance. :
Super quiet and low vibration. :
Light in weight. :
Easy to use and maintain. :
Durable in use. :
Package included:
1 x Shearing Clipper :
1 x Cleaning Brush :
1 x Oil Bottle (empty) :
1 x Protect Box :
1 x Multifunctional Screwdriver :
1 x User Manual :
-Please choose the right blade according to your own demand. If you need to buy it separately, please contact us immediately. :
-Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :
-Please allow a little difference due to manual measurement. :

Alıcılar da seçin