.

.

GYMEIJYG Örgü Halat Ağları, çocuk güvenlik Ağı 10mm Merdiven koruma Ağı Balkon Damla Direnci Ağ Duvar Asma Dekor Net (Renk :

GYMEIJYG Örgü Halat Ağları, çocuk güvenlik Ağı 10mm Merdiven koruma Ağı Balkon Damla Direnci Ağ Duvar Asma Dekor Net (Renk :

₺ 259.80

Stokta
Mağazada

[Koruma ağı] Naylon ve el dokuması ile dokunmuştur.Rengi güzeldir ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır. economical.It her türlü iç dekorasyon, düşme önleme ve koruma için uygundur. [Güvenlik ağı] Ağın büyük bir çekme kuvveti vardır ve çift iğneli dokuma ağ, ağın çeşitli iç dekorasyon ve düşme koruması için uygun olan güçlü darbe direncine sahip olmasını sağlar. [Merdiven kafes örgü] çapı 10mm, örgü aralığı 10cm, koruyucu ağ, bebeğin güvenliğini sağlamak için balkonlar ve merdivenler için özel olarak tasarlanmıştır. safety.It küçük evcil hayvanları düşmekten korumak için bir kedi ağı olarak da kullanılabilir. [Uygulanabilir senaryolar] Balkon korkulukları, merdivenler, güvenlik ağları, yüksek düşme önleme vb.korumayı güçlendirin; aile temalı parti otelleri, kafeler, kitapçılar, restoranlar, süslemeler, süs eşyaları vb.; anaokulları, parklar, oyun alanları, kamu tesisleri vb.çocukların güvenliğini korumak için kullanılabilir. [Kullanım Becerileri] Korkuluk daha uzundur ve iki veya daha fazla ağa bağlanabilir.Korkuluk kısa ise, ağ katlanabilir ve monte edilebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin