.

.

Idrar Toplayıcı, Kadın Kadın Silikon Idrar Toplayıcıları Pisuar Işemek Tutucu Idrar Torbası Toplayıcı Sürgü Şişe Giyilebilir

Idrar Toplayıcı, Kadın Kadın Silikon Idrar Toplayıcıları Pisuar Işemek Tutucu Idrar Torbası Toplayıcı Sürgü Şişe Giyilebilir

₺ 67.47

Stokta
Mağazada

İyi Etki : Kadınlar için pisuar kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır, yumuşak kenar, idrara çıkma cihazı iyi etkidir, seyahat pisuarlarının esnekliği çok iyidir, kadınlar için giyilebilir idrar torbası inkontinans pantolonu güzel ve cömerttir, bakımı kolaydır, endişelenmeden dışarı çıkın.Yumuşak Tasarım : Kadın iç çamaşırı idrarı yumuşaktır, pisuar torbası cilt dostudur, pisuar torbaları sağlam ve dayanıklı bir malzemedir, gece için dış kateter hassas ve sürtünmez, idrar torbası harika ve rahattır ve dayanıklıdır, dış kateterin giyilmesi kolaydır. 1000ml Kapasite : Kateter, taşıma kapasitesini arttırmak için nefes alabilen külottur, 1000ml kapasite, kateter pantolonları kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır, pisuarlar yatalak insanlar için uygundur, kadınlar için pisuarlar da seyahat ve kamp için mükemmeldir.Uygun için : Kadınlar için idrar bacak çantaları yaşlı, zayıf, hasta ve engelli , sık idrara çıkma, acil idrara çıkma, vb için uygundur, kadınlar için iç kateter taşıması kolaydır, kadınlar için idrar torbaları karın önünde giyilebilir, idrar ve idrar arasındaki bağlantı tüp sağlam.Kullanımda Dayanıklı : Kadınlar için idrara çıkma makinesi yüksek kaliteli lateks ve diğer malzemelerin seçimidir, idrar işeme kabı kullanımda güvenilir ve dayanıklıdır, kadının idrar kabının kullanımı kolaydır, idrar drenaj torbası dayanıklı yapıdadır, idrar torbası pantolonu kullanımı kolaydır.Özellik : 1. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış, yumuşak kenar, iyi etki. 2. Yumuşak, cilt dostu, sağlam ve dayanıklı malzeme, hassas ve sürtünmesiz, harika ve rahat kullanım deneyimi ve dayanıklıdır. 3. Yük taşıma kapasitesini artırmak için nefes alabilen külot, 1000ml kapasite, kadınlar için özel olarak tasarlanmış, yatalak hasta için uygundur. 4. Yaşlı, zayıf, hasta ve engelli , sık idrara çıkma, acil idrara çıkma vb.Için uygundur. 5. Kendilerine ve diğer insanlara bakamayan insanlar için de uygundur.Şartname : Öğe Türü : Silikon İdrar Toplayıcı Malzeme : Silikon + Pamuklu bez İdrar Torbası Kapasite : 1000ml Kullanım kapsamı : Eski, zayıf, acil idrara çıkma, idrar kaçırma için uygundur, kendilerine ve diğer insanlara bakamaz. (2 set alternatif kullanım satın almanız önerilir, temizlenmesi kolaydır) Kullanımı : 1. Plastik idrar torbasını önce su veya hava ile yıkayın, plastik kateter düzleşirse, sorunu çözmek için ılık suyla kullanabilirsiniz. 2. Elastik sabitleme kemerini bele bağlayın ve üreter açıklığını idrar torbasının çentiğine doğrultun. 3. İki uzun torba, bacakların köklerinin ortasından sola ve sağa ayrılır ve arkadaki iki kısa kayışla yukarı doğru bağlanır.Plastik idrar torbasındaki egzoz anahtarını açın ve plastik idrar torbasını başucuna asın ve kullanabilirsiniz.Paket listesi : 1 x idrar torbası 1 x Külot (Kateter dahil) 1 x Kullanım Kılavuzu.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Silicone Urine Collector
Material:
Silicone + Cotton Cloth 
Urine Bag Capacity:
1000ml 
Scope of use:
Suitable for the old, weak, urgent urination, urinary incontinence, can not take care of themselves and other people. (it is recommended to buy 2 sets of alternate use, easy to clean) :
Usage:
1. Flush the plastic urine bag with water or air first, if the plastic catheter flattening, can use with warm water to solve the problem. :
2. Tie the elastic fixing belt to the waist, and aim the ureteral opening at the notch of the urine bag. :
3. The two long bags are separated from the middle of the roots of the legs to the left and right, and connected with the two short belts upward in the back. Open the exhaust switch on the plastic urine bag, and hanging the plastic urine bag on the bedside, and you can use it. :
Package List:
1 x Urine Bag  :
1 x Panties (Including Catheter)  :
1 x Manual :

Alıcılar da seçin