.

.

Yaheetech Çift Kapılı ve Ayarlanabilir Raflı Banyo Depolama Dolabı, Oturma Odası için Bölmeli Bağımsız Zemin Dolabı, L23. 6xW12xH31.

Yaheetech Çift Kapılı ve Ayarlanabilir Raflı Banyo Depolama Dolabı, Oturma Odası için Bölmeli Bağımsız Zemin Dolabı, L23. 6xW12xH31.

₺ 108.30

Stokta
Mağazada

P2 MDF; Boyut : 60x30x80 ÖZELLİKLERİ : Malzeme : .23 5cm/.6x12x31.Üst : 15kg 33lb/; Her Raf : 15 kg/26,5 lb; Alt Kurulu : 12kg/26,5 lb; Renk : Gri; G. W. : 6.5 Kg / 28 Lb (max) (Uxgxy) 7’; Yük kapasitesi : .YERDEN TASARRUF SAĞLAYAN TASARIM : Bu kompakt dolap 60x30x80.5cm/23.6x12x31.7’(Ux Gx Y) boyutlarındadır, ancak geniş üst açık ve arka kapı depolama seçenekleri sunar.Üç farklı yükseklikte ayarlanabilen 2 raf vardır, böylece çeşitli öğeleri sıralarken kapı kapalı alanın en iyi kullanımını keşfedebilirsiniz.GÜVENLİ kullanım ARMATÜRLERİ : Bu zemin dolabı, ürünlerimizin bir yansımasıdır. craftsmanship.To ailenizin kullanımını korumak için, kullanmadan önce kabini duvara sıkıca sabitlemeniz için devrilme önleyici bağlantı parçaları takıyoruz.ŞIK MİNİMALİST GÖRÜNÜM : Dolap, mükemmel bir beyaz renge ve düz dekoratif ana hatlara sahiptir. 2 yan asılı kapı, gömme kaplama orta panelleri ve gizli menteşelerle birlikte gelir ve kabine daha fazla şıklık katar.Bütün bunlar çoğu ev dekoru için mükemmel bir uyum sağlar.HERKES İÇİN UYGUN : Banyo, mutfak, oturma odası veya yatak odasını saklamak için olsun, bu pratik dolap her şeye uyacaktır.İster kendi eviniz için olsun, ister bir arkadaşınıza hareketli bir hediye olsun, hepsi işe yarayacak.Herhangi bir evin çok yönlü bir saklama dolabına ihtiyacı vardır!Bu yüzden bu basit tarzdaki serbest duran dolabı size tavsiye ediyoruz.Karmaşık bir tasarım yerine, dolap düz dekoratif çizgiler ve gömme kaplama merkezi kapı yüzleri ile birlikte gelir ve bu da çoğu ev dekoruna mükemmel uyum sağlar.Ayrıca bir zemin dolabı, değişken ev organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir odadan diğerine gidebilir.Üstte, bitkiler, fotoğraf çerçeveleri, havlular ve daha fazlası gibi ulaşılabilecek şeyler için açık depolama alanı bulunur.Bu arada kapıların içinde, kırılgan/değerli çin, eczacılık, ayakkabı ve daha fazlası gibi kapıların arkasında saklamanız gereken eşyalar için göze çarpmayan raflar bulunur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin