.

.

10 Tablet Klavye Kılıfı, Arkadan Aydınlatmalı kablosuz Bluetooth Klavye ile Klavye Kılıfı, İnce Hafif Kapak ile Ayrılabilir Kablosuz

10 Tablet Klavye Kılıfı, Arkadan Aydınlatmalı kablosuz Bluetooth Klavye ile Klavye Kılıfı, İnce Hafif Kapak ile Ayrılabilir Kablosuz

₺ 221.67

Stokta
Mağazada

Tablet Klavye Kılıfı-Yatay 360 derece döndürme işleviyle, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli açılarda kullanılabilir. 7 Renkli Arkadan Aydınlatmalı - Koruyucu kılıflı ve 7 renkli arkadan aydınlatmalı, hafif ve kompakt boyutlu kablosuz klavye.İnce ve Rahat Klavye-Akıllı basit bağlantı, kablosuz çalışma mesafesi kadar 10 m / 32.8 ft.Hafif ve Kompakt-Taşıması kolay, Tablet 2019 10.2 inç için özel olarak tasarlanmış ve Tablet 10.5 inç 2019 için uygundur. Kablosuz Klavye-Tüm bağlantı noktalarına tam erişime sahipken tabletinizdeki çizilmelere karşı tam koruma sağlar.Şartname : Öğe Türü : Bluetooth Klavye Malzeme : ABS Çalışma Mesafesi : Yaklaşık. Arka ışık kapalı olarak 10 M / 4.9 ft Şarj Voltajı : 5 V Dahili Lityum Pil : 450m Ah Lityum Batarya Ömrü : 3 yıl Düğme Ömrü : > 5 milyon kez Süresi : 150 saat (1) Tablet 2017 10.5 inç Yükleme için Tablet 2019 10.5 inç Uyum için 2019 10.2 inç Tablet Sığdırmak için Uygun 2.5/saat (arka ışık ile) Takım : . Tableti klavye kapağının 2 alt yuvasına doğrultun. Tableti koruyucu kılıfın 3 kart yuvasına takın. Klavyeyi sabitleyin ve koruyucu kılıfın orta tokasını iki elinizle çevirerek makineyi çıkarın Kablosuz Bağlantı : 1. Klavyenin gücünü açın ve klavyedeki FN+C tuşlarına basın.Klavye üç dakika içinde bekleyen arama durumunda olacak 2. Tabletinizin ayarlarını açın 3. Tabletinizi kablosuz olarak eşleştirilmiş 4 bırakın. Tablet makinesinin diğer cihazlarında klavyenin kablosuz sinyalini buldum.Bağlan'a tıklayın, kablosuz sinyal ışığı söndü ve eşleşme başarılı oldu.Not : İkinci kez başlayarak, Bluetooth otomatik bağlantısını açın Paket Listesi : 1 x Klavye 1 x USB Kablosu 1 x Kullanım Kılavuzu .

Karakterislikler teklif

Item Type:
Bluetooth Keyboard
Material:
ABS
Operating Distance:
Approx. 10m / 32.8ft
Charging Voltage:
5V
Built-In Lithium Battery:
450mAh
Lithium Battery Life:
3 years
Button Service Life:
> 5 million times
Duration:
150 hours (with backlight off)/about 2.5 hours (with backlight on)
Fitment:
Fit for Tablet 2019 10.2inch :
Fit for Tablet 2019 10.5inch :
Fit for Tablet 2017 10.5inch :
Installation:
1. Point for Tablet at the lower slot of the keyboard cover :
2. Insert the tablet into the card slot of the protective case :
3. Fix the keyboard and remove the machine by turning the middle buckle of the protective case with both hands :
Wireless Connection:
1. Turn on the keyboard power, and then press FN+C key on the keyboard. The keyboard will be in the waiting search state within three minutes :
2. Turn on your tablet's settings :
3. Leave your tablet wirelessly paired :
4. Found the wireless signal of the keyboard in other devices of the tablet machine. Click connect, the wireless signal light went off, and the match was successful. :
Note:
Starting from the second time, turn on the Bluetooth automatic connection
Package List:
1 x Keyboard  :
1 x USB Cable  :
1 x Manual  :

Alıcılar da seçin