.

.

YOAS Dikiş Yüksük, Parmakları Koruyun İğne Kaymasını Önleyin Ev için Terzi Dükkanı için Metal Parmak Koruyucuları (Kırmızı Patina)

YOAS Dikiş Yüksük, Parmakları Koruyun İğne Kaymasını Önleyin Ev için Terzi Dükkanı için Metal Parmak Koruyucuları (Kırmızı Patina)

₺ 215.70

Stokta
Mağazada

[İğnenin Kaymasını Önleyin] Batık desen iğnenin kaymasını önler ve yan üst başparmak parmaklarınıza rahatça sığabilir. [Hediye] Metal yüksük yeni başlayanlar için uygundur ve beginners.It anneniz veya herhangi bir dikiş meraklısı için yararlı bir dikiş aracı veya hediyedir. [Uygulanabilir Aralığı] Yüksük iğne nakış için çok uygundur, dikiş, nakış, etc.It terziler ve anneler için parmaklarını korumak için iyi bir araçtır. [Aşınma Direnci] Dikişli yüksük parmak koruması, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı metalden yapılmıştır. [Parmak Koruması] Dikiş yüksük koruyucusu, parmakları büyük ölçüde koruyan ve giysilere iyi nüfuz edebilen kullanışlı bir dikiş aracıdır.Özellik : 1. [İğnenin Kaymasını Önleyin] Batık desen iğnenin kaymasını önler ve yan üst başparmak parmaklarınıza rahatça sığabilir.2. [Parmak Koruması] Dikiş yüksük koruyucusu, parmakları büyük ölçüde koruyan ve giysilere iyi nüfuz edebilen kullanışlı bir dikiş aracıdır.3. [Aşınma Direnci] Dikişli yüksük parmak koruması, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı metalden yapılmıştır.4. [Uygulanabilir Aralığı] Yüksük iğne nakış için çok uygundur, dikiş, nakış, etc.It terziler ve anneler için parmaklarını korumak için iyi bir araçtır.5. [Hediye] Metal yüksük yeni başlayanlar için uygundur ve beginners.It anneniz veya herhangi bir dikiş meraklısı için yararlı bir dikiş aracı veya hediyedir.Şartname : Öğe Türü : Dikiş Yüksükmalzeme : metalürün Özellikleri : 10ürün Kullanımı : Ev, Parmak Karyolası, Vb.Paket listesi : 10 x Sewing Yüksük.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Sewing Thimble
Material:
Metal
Product Specifications:
10
Product Use:
Household, Finger Cots, Etc.
Package List:
10 xSewing Thimble :

Alıcılar da seçin