.

.

Mini Azot Bahar, Azot Gazı Bahar Mikro Sıkıştırılmış Endüstriyel Damgalama Parçaları ile M6 Vida Deliği 350 Serisi Kalıp Gaz

Mini Azot Bahar, Azot Gazı Bahar Mikro Sıkıştırılmış Endüstriyel Damgalama Parçaları ile M6 Vida Deliği 350 Serisi Kalıp Gaz

₺ 169.50

Stokta
Mağazada

Azot gazı yaylı silindir gövdesi, üstte bir C şekli çentiğine ve altta kurulumu kolay olan M6 vida deliklerine sahip bir U şekli çentiğine sahiptir. 350 serisi azot gazı yayı, 3600n'lik bir başlangıç yay kuvvetine,uzun strok ve kararlı çalışmaya, uzun süre kullanım için dayanıklı, birinci sınıf malzemeden yapılmış gaz sıkıştırılmış yaylara sahiptir.Özel ince işleme işleminden sonra sertlik yüksektir ve yüzey pürüzlülüğü yaklaşık Ra0.02um'a ulaşır, mini azot yayının hasar görmesi kolay değildir,endişe duymadan uzun süre kullanılabilir.Gaz yayının silindir gövdesi,ürünün daha güvenli ve daha güvenilir olmasını sağlamak için entegre bir kesme işlemini benimser, kalıp gazı damgalama parçaları birkaç yıl boyunca dayanıklı çalışabilir.Azot gazı yayının silindir çapı 31.9 mm'dir ve piston çapı 16 mm'dir, bu da kurulumu ve kullanımı daha hassas hale getirir, normal olarak kullanılabilir.sadece kılavuzu okuyarak hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Azot Gazı Bahar Malzeme : Alaşım Amaç : Die sıkıştırma azot silindir Silindir Çapı : Yaklaşık. 31.9 mm / 1.3 in Piston Çapı : Yaklaşık. 16mm / 0.6 in Paket Listesi : 1 x Azot Gazı Bahar 1 x saklama kutusu Not : 1. Sabitleme için azot gazı yaylı piston çubuğunu kullanmayın ve piston çubuğunun ucundaki dişli delik kaldırma için kaldırma deliği olarak kullanılamaz. 2. Azot gazı yayının aşağıdaki yönlerini değiştirmeyin : (1) Azot gazı yayının silindir bloğunda, sızdırmazlık halkasında vb.Delikler açın. (2) Stroku azaltmak için piston kolu kısaltılır (3) Azot gazı yayı ve aksesuarları 3 üzerinde başka işlemler yapmayın. Azot gazı yaylarını ürün kataloğu spesifikasyonlarının kapsamı dışındaki amaçlar için kullanmayın. 4. Amonyak gazı yayının sıkıştırıldıktan sonra serbestçe geri dönmesine izin vermeyin, çünkü bu iç yapıya zarar verecektir.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Nitrogen Gas Spring
Material:
Alloy
Purpose:
Die compression nitrogen cylinder
Cylinder Diameter:
Approx. 31.9mm / 1.3in
Plunger Diameter:
Approx. 16mm / 0.6in
Package List:
1 x Nitrogen Gas Spring :
1 x Storage Box :
Note:
1. Do not use the nitrogen gas spring plunger rod for fixing, and the threaded hole at the end of the piston rod cannot be used as a lifting hole for lifting. :
2. Do not modify the following aspects of the nitrogen gas spring:
(1)Drill holes on the cylinder block of the nitrogen gas spring, the sealing ring, etc. :
(2)The piston rod is shortened in order to reduce the stroke :
(3)Do not perform other processing on the nitrogen gas spring and its accessories :
3. Do not use nitrogen gas springs for purposes outside the scope of product catalog specifications. :
4. Do not allow the ammonia gas spring to return freely after being compressed, as this will cause damage to the internal structure. :

Alıcılar da seçin