.

.

Arcoolor Saman Kapak için Geniş Ağız Su Şişesi ile Koruyucu Silikon Çizme, yedek Aksesuarlar Fit 12 oz, 16 oz, 18 oz, 20 oz (Siyah)

Arcoolor Saman Kapak için Geniş Ağız Su Şişesi ile Koruyucu Silikon Çizme, yedek Aksesuarlar Fit 12 oz, 16 oz, 18 oz, 20 oz (Siyah)

₺ 38.97

Stokta
Mağazada

Bottles Şişeleriniz için Olması Gerekenler : Hareket halindeyken aktif yaşam tarzınız için mükemmel paslanmaz çelik su şişesi aksesuarlarıdır.yürüyüş, kamp, bisiklet, kamp, sırt çantasıyla seyahat, yoga ve tüm spor ve açık hava etkinlikleri için mükemmeldir. Drink Kolay İçilebilir Kolay kesilmiş uzun saman; Uzun çubuklu saman fırçası; Geniş / Uygun sap. Compatibility Tam Uyumluluk : Kapak ve kaymaz alt kol kapağı, 12oz, 16oz, 18oz, 20oz, tüm geniş ağızlı şişeler için mükemmel çalışır.Dayanıklı alt çizme silikondan yapılmıştır, eziklere, eziklere ve hasarlara karşı korunmaya yardımcı olur.Su şişenize daha uzun ömür verin.Saman kapağı seti toksin içermez, çocuklar ve yetişkinler için güvenlidir. ▲ Package Içerir : 1 X saman kapak (2.28”); 2 X payet (9.8”); 1 X saman fırça (10.6”) ; 1 X yedek conta; 1 X koruyucu silikon boot. Materials Güvenli Malzemeler : Hepsi BPA ve toksin içermez, çocuklar ve yetişkinler için güvenlidir, içeceğinizin tadını asla etkilemez. ✔ Sorunsuz : kolay içme için üst saman kapağını çevirin, Büyük nozullar su akışını hızlandırır ve içmeyi kolaylaştırır. Design İnsancıllaştırma Tasarımı : Daha büyük saplı daha rahat ve kullanışlı. Bonus Ücretsiz Bonus : Geniş ağızlı Su Şişelerinize uyacak şekilde kesilebilen iki ayrı pipet, sizin için 1 adet yedek conta ile birlikte gelir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin