.

.

FENXİXİ Bilek Kayışı El Çantası Taşınabilir alet Kemer Vida Somunu Cıvata Matkap Ucu Aracı Aksesuar Bilek Kayışı (Renk: Mavi)

FENXİXİ Bilek Kayışı El Çantası Taşınabilir alet Kemer Vida Somunu Cıvata Matkap Ucu Aracı Aksesuar Bilek Kayışı (Renk: Mavi)

₺ 359.52

Stokta
Mağazada

Vidaları, çivileri, makasları, küçük aletleri, cıvataları, matkapları vb.Sabitlemek için kullanılır. ev geliştirme, inşaat, ağaç işleri ve otomobil bakım projeleri için çok uygundur.En çok ihtiyacınız olduğunda üçüncü bir el verin.Tamirciler, kendin yap, araba tamir ve ev projeleri için mükemmel ekipman.Hafif, taşınabilir ve kullanımı kolaydır.Vidaları, çivileri, makasları, küçük aletleri, cıvataları, matkapları vb.Sabitlemek için kullanılır. ev geliştirme, inşaat, ağaç işleri ve otomobil bakım projeleri için çok uygundur.En çok ihtiyacınız olduğunda üçüncü bir el verin.Tamirciler, kendin yap, araba tamir ve ev projeleri için mükemmel ekipman.Hafif, taşınabilir ve kullanımı kolay use.Name : Alet bilekliğimalzeme : Oxford kumaşnotlar : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm'lik bir farka izin verin.2. Bilgisayar ekranı nedeniyle, gerçek renk resimden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın, teşekkür ederim.3 : Sadece ana ürün satılır, diğer dekoratif kapaklar satılmaz.Paket içeriği : 1 * aracı bilek kayışı.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin