.

.

Akozon Dişli Kamera Lens Filtre Kamera Tam Kırmızı Lens Filtre Tam Kırmızı Renk Filtresi Optik Cam Nikon Kamera Lens için(62mm)

Akozon Dişli Kamera Lens Filtre Kamera Tam Kırmızı Lens Filtre Tam Kırmızı Renk Filtresi Optik Cam Nikon Kamera Lens için(62mm)

₺ 105.30

Stokta
Mağazada

【Kullanım Sahneleri】 : Akçaağaç yaprakları, gün batımı, akşam bulutları, yanan bulutlar veya akşamları çöl tepeleri gibi sahneleri çekmek için bu tam kırmızı filtre optik cam kırmızı filtre. 【Kırmızı Filtre】 Eylem kamera filtresi, resimdeki kırmızı tonları geliştirmek, sahneyi daha canlı ve katmanlı hale getirmek için uygundur. 【Premium Çerçeve malzemesi】 Kamera tam kırmızı lens filtresi, CNC hassas işleme, vida dişi montajı, hızlı ve rahat sökme ve montajı benimser. 【Güçlü Uyumluluk】 Beş çeşit arayüz vardır : 67mm/2.6 in, 62mm/2.4 in, 58mm/2.3 in, 55mm/2.2 in, 52mm/2.0 in 67mm, 62mm, 58mm, 55mm, 52mm arayüz lensi için uygundur. 【Çok Katmanlı Nano Kaplama İşlemi】 Lens, lensi toz ve çizilmelere karşı korumak için su geçirmez, yağa dayanıklı özelliklere sahiptir.Bu ürün hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bize bir mesaj veya e-posta gönderin.Ve sorularınızı 24 saat içinde cevaplamak için profesyonel bir satış sonrası ekibimiz var.Şartname : Öğe Türü : Kırmızı Filtre Renk : Kırmızı Malzeme : Alüminyum Alaşım + Optik Cam Paket Listesi : 1 x Kırmızı Filtre 1 x saklama kutusu .

Karakterislikler teklif

Item Type:
Red Filter
Color:
Red
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Package List:
1 x Red Filter :
1 x Storage Box  :

Alıcılar da seçin