.

.

JXBS‑3001‑S-DOM Dijital Çözünmüş Oksijen dedektörü Taşınabilir Çözünmüş Oksijen Dedektörü için Su Ürünleri Balık Gölet Kanalizasyon

JXBS‑3001‑S-DOM Dijital Çözünmüş Oksijen dedektörü Taşınabilir Çözünmüş Oksijen Dedektörü için Su Ürünleri Balık Gölet Kanalizasyon

₺ 488.07

Stokta
Mağazada

YÜKSEK DOĞRULUK : Çözünmüş oksijen dedektörü hassastır, ölçümde doğrudur ve otomatik sıcaklık telafisi ile.LCD EKRAN : Çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanımı basit olan büyük TN LCD ekranlı çözünmüş oksijen analizörü.TAŞIMASI KOLAY : Kullanıcıların olay yerine taşıması için özel olarak tasarlanmış ve sensör ve elektronik ünite olan iki parçaya ayrılmıştır.DİJİTAL ÇİP : Son derece genel kaplamalı çözünmüş oksijen elektrodunu benimser ve elektronik ünite bir dijital çip tarafından tasarlanan bir algılama devresi kullanır.ARKA ışık EKRANI : Okumaları gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilen dijital tüp arka ışık ekranı eklenir ve okumalar düşük ışık koşullarında hala net olabilir.Şartname : Öğe Türü : Çözünmüş Oksijen Analizörü Malzeme : ABS Ürün Uzunluğu : Yaklaşık. 170mm / 6.7 in Genişlik : Yaklaşık. 78mm / 3.1 in Yükseklik : Yaklaşık. Dayanıklı bağlantı Pil 1.1/ : (Pil Dahil Değildir) 3 x AAA Pil Çözünmüş Oksijen Ölçüm Aralığı : 0-20mg/L Çözünmüş Oksijen Acuracy : 3.0% Çözünmüş Oksijen Çözünürlük : 0.01 mg/L Sıcaklık Ölçüm Aralığı : -45~115° Sıcaklık Çözünürlüğü : 0.1° Çalışma Sıcaklığı : 5°~40° Çalışma Nemi : 0~90% (nispi nem)±, Uygulama yoğunlaşma olmayan : Laboratuvarlar, akvaryumlar, su ürünleri, pirinç tarlaları, yüzme havuzları Ağırlık : Yaklaşık. 640g / 22.6 oz paket Listesi : Problu 1 x Çözünmüş Oksijen Dedektörü (Pil Dahil Değildir) 1 x Çözünmüş Oksijen Elektrot Ucu 1x30 ML Elektrolit 5 Paket x Sıfır Oksijen Reaktifleri (Paket Başına 5g) 1 x Zımpara Kağıdı 1 x Manuel Not : 1. Elektrot kalibre edildiğinde ve ölçüldüğünde, elektrotun oksijen tüketmesi gerektiğinden, ölçüm suyu gövdesinin (20-30 cm/s) akışını sağlamak gerekir, aksi takdirde düşük okumalara neden olur; kullanırken, sert nesnelerle temastan kaçınmak için elektrot membran kafasını korumaya dikkat edin veya sivri nesneler.Öğeler, membran başlığı sızarsa, zaman 2'de değiştirilmelidir. Elektrottaki dolum sıvısı kullanım sıklığına göre her 20-30 günde bir değiştirilmeli veya elektrot ekranı önemli bir sapma 3 gösterdiğinde elektrolit zamanında değiştirilmelidir. Elektrolit ve sıfır oksijen reaktifi oda sıcaklığında kuru ve havalandırılan bir yerde saklanmalıdır.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Dissolved Oxygen Analyzer
Material:
ABS
Product Length:
Approx. 170mm / 6.7in
Width:
Approx. 78mm / 3.1in
Height:
Approx. 29mm / 1.1in
Battery:
3 x AAA battery (Battery Not Included)
Dissolved Oxygen Measurement Range:
0-20mg/L
Dissolved Oxygen Acuracy:
±3.0%
Dissolved Oxygen Resolution:
0.01mg/L
Temperature Measurement Range:
-45~115℃
Temperature Resolution:
0.1℃
Working Temperature:
5℃~40℃
Working Humidity:
0~90% (relative humidity), non condensing
Application:
Laboratories, aquariums, aquaculture, rice fields, swimming pools
Weight:
Approx. 640g / 22.6oz
Package List:
1 x Dissolved Oxygen Detector With Probe (Battery Not Included) :
1 x Dissolved Oxygen Electrode Tip :
1 x 30ML Electrolyte  :
5 Pack x Zero Oxygen Reagents (5g Per Pack) :
1 x Sandpaper :
1 x Manual :
Note:
1. When the electrode is calibrated and measured, because the electrode needs to consume oxygen, it is necessary to ensure the flow of the measuring water body (20‑30cm/s), otherwise it will cause low readings; when using, pay attention to protect the electrode membrane head to avoid contact with hard objects or pointed objects. Items, if the membrane head leaks, it should be replaced in time :
2. The filling liquid in the electrode should be replaced every 20‑30 days according to the frequency of use, or the electrolyte should be replaced in time when the electrode display shows a significant deviation :
3. The electrolyte and zero oxygen reagent should be stored in a dry and ventilated place at room temperature :

Alıcılar da seçin