.

.

Youmine Bilim laboratuvarı 30/40/60 ml Kum Çekirdeği 2-4/4-7/16-30/30-50/50-70 Mikron GG17 Cam Filtre Hunisi Labware (Kapasite:

Youmine Bilim laboratuvarı 30/40/60 ml Kum Çekirdeği 2-4/4-7/16-30/30-50/50-70 Mikron GG17 Cam Filtre Hunisi Labware (Kapasite:

₺ 118.80

Stokta
Mağazada

♦ Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, laboratuvar sınıfı.,Asit ve alkali direnci, iyi stabilite ile. Laboratuvar, kimya, mikrobiyoloji, sıvı ve koku için uygundur, operasyonunuza büyük kolaylık sağlayacaktır. ♦ Şırınga ölçeği net ve doğrudur, ürün kalitesi mükemmeldir ve kalite garanti edilir. Worry Endişesiz : Arızalı bir ürün alırsanız, tam bir geri ödeme veya değiştirme istemek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Elimizden sorunu çözmek için çalışacağız. Dishwash Bulaşık deterjanı ile temizlenmesi kolaydır.Ve tekrar kullanılabilirler.Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, laboratuvar sınıfı.,Asit ve alkali direnci, iyi stabilite ile. ;Laboratuvar, kimya, mikrobiyoloji, sıvı ve koku için uygundur, operasyonunuza büyük kolaylık sağlayacaktır; Şırınga ölçeği net ve doğrudur, ürün kalitesi mükemmeldir ve kalite garanti edilir.; Sorunsuz : Arızalı bir ürün alırsanız, tam bir geri ödeme veya değiştirme istemek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Elimizden sorunu çözmek için çalışacağız. Bulaşık deterjanı ile temizlenmesi kolaydır.Ve tekrar kullanılabilirler.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin