.

.

HGVVNM Arka Planında Stüdyo Fotoğraf Yeşil Beyaz Siyah Katı Ekran Chroma Anahtar İçin Fotoğraf Çekim Arka Plan Bez Projeksiyon

HGVVNM Arka Planında Stüdyo Fotoğraf Yeşil Beyaz Siyah Katı Ekran Chroma Anahtar İçin Fotoğraf Çekim Arka Plan Bez Projeksiyon

₺ 1103.67

Stokta
Mağazada

Renk : siyah, beyaz, yeşil ekran arka plan bez.Boyutu : 1.6 M * 2 M / 1.6 M * 3 M.malzeme : katı renk 100% polyester arka plan bez, aşınmaya dayanıklı, anti-kırışıklık.Bu arka plan bez aşınmaya dayanıklı, kırışıklık dayanıklı, pürüzsüz ve kolay carry.It bir yıkamada yıkanabilir machine.It fotoğraf, video, televizyon ve portreler için kullanılabilir.Şartname : Renk : siyah, beyaz, yeşil ekran arka plan cloth Size : 1.6 M*2 M/1.6 M*3 Mmaterial : katı renk 100% polyester arka plan bez, aşınmaya dayanıklı, anti-kırışıklık.Bu arka plan bez aşınmaya dayanıklı, kırışıklık dayanıklı, pürüzsüz ve kolay carry.It bir yıkamada yıkanabilir machine.It fotoğraf, video, televizyon ve portreler için kullanılabilir.Uyarı : Arka plan bezini uzun süre katlamak bazı kırışıklıklara neden olabilir.Düzlüğünü düzeltmek için bir süre ütülemek veya asmak için bir ütü kullanabilirsiniz.Arka plan boyutunda küçük bir hata olacak, 10 cm'lik bir arka plan hatası varsa, bu normaldir.Paket İçeriği1 x arka plan bez (arka plan standı dahil değil) Fotoğraf Stüdyosu Led Softbox Şemsiye Aydınlatma Kiti Arka Plan Destek Standı.

Karakterislikler teklif

Color:
black, white, green screen background cloth
Size:
1.6M*2M/1.6M*3M
Material:
solid color 100% polyester background cloth, wear-resistant, anti-wrinkle.
This background cloth is wear-resistant, wrinkle-resistant, smooth and easy to carry. It can be washed in a washing machine. :
It can be used for photography, video, television and portraits. :
Notice:
Folding the background cloth for a long time may cause some creases. You can use an iron to iron or hang it for a period of time to restore its flatness. :
There will be a slight error in the background size, if there is a background error of 10CM, it is normal. :
Package Contents :
1 x background cloth (not including background stand) :
Photo Studio Led Softbox Umbrella Lighting Kit Background Support Stand :

Alıcılar da seçin