.

.

Dizüstü Bilgisayar için DVD Oynatıcı, Harici DVD Sürücüsü Wind10 için Yuvarlak Silika Jel Wind8 için OS X Sistemi için XP için(Siyah)

Dizüstü Bilgisayar için DVD Oynatıcı, Harici DVD Sürücüsü Wind10 için Yuvarlak Silika Jel Wind8 için OS X Sistemi için XP için(Siyah)

₺ 49.80

Stokta
Mağazada

【Yuvarlak Silika Jel】 CD sürücüsü, benzersiz bir optik sürücü ayak pedi ve sessiz bir tasarıma sahip benzersiz bir yuvarlak silika jel tasarımını benimser. 【USB2.0】USB2. 0 iletim standardı, CD/müzik/video kaydetmek/yazılım yüklemek için kararlı veri iletim hızı sağlar. 【Çıkarma Düğmesi Tasarımı】Çıkarma düğmesi tasarımı, böylece diskinizin bu harici CD/DVD sürücüsüne sıkışması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 【Widely Application】 External CD sürücü ile uyumlu için XP /2003 /Wind8/Wind10/Vista / 7, Linux için, OS X sistemi için. 【Tak Ve Çalıştır】 Tak ve çalıştır, USB portu ile çalışır, harici sürücü ve güç kaynağı gerekmez.DVD sürücüsünü algılamak için USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir.Özellik : 1. XP /2003 /Wind8 /Wind10/Vista/7, Linux, OS X sistemi için uyumludur.2. USB2. 0 iletim standardı, CD/müzik/video kaydetmek/yazılım yüklemek için kararlı veri iletim hızı sağlar.3. Tak ve çalıştır, USB portu ile çalışır, harici sürücü ve güç kaynağı gerekmez.DVD sürücüsünü algılamak için USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir.4. Benzersiz bir optik sürücü ayak pedi ve sessiz bir tasarıma sahip benzersiz bir yuvarlak silika jel tasarımını benimser.5. Çıkarma düğmesi tasarımı, böylece diskinizin bu harici CD/DVD sürücüsüne sıkışması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.Nasıl Kullanılır : Tak ve çalıştırözelleştirme : Öğe Türü : Harici DVD sürücüsümalzeme : ABSSupport Sistemi : XP /2003 /Wind8 /Wind10/Vista/7, Linux, OS X Sistemi için uygundur.Arayüz : USB.RW24 X /DVD-ROM SL 6 X/ DVD 2 MBReading Hızı : CD-ROM 4 X/CD-R24 X / CD 0İnstallation Yöntem : Tak ve çalıştır Ücretsiz Drive Cache Hızı : R 4 X DVD-RW4 X / DVD+R8 X / DVD+RW8 X/ DVD+R DL 6 XBurning Hızı : RW 6 X CD/ DVD-R 4 X/CD-RW 4 X DVD-R 4 X DVD-R DL 6 X, DVD RAM 4 X DVD+R 4 X DVD+RW, 4 X DVD+R DL 6 X Paket Listesi : 1 x DVD Sürücü x Kullanım Kılavuzu.

Karakterislikler teklif

Item Type:
External DVD Drive
Material:
ABS
Support System:
Suitable for XP /2003 /Wind8 /Wind10/Vista/7, for Linux, for OS X System.
Interface:
USB2.0
Installation Method:
Plug and Play Free Drive
Cache Speed:
2MB
Reading Speed:
CD-ROM 24X/CD-R24X / CD-RW24X /DVD-ROM SL 6X/ DVD-R 8X /DVD-RW4X / DVD+R8X / DVD+RW8X/ DVD+R DL 6X
Burning Speed:
CD-R 24X/ CD-RW 4X/DVD-R 8X /DVD-RW 6X /DVD-R DL 6X/DVD/RAM 5X / DVD+R 8X/ DVD+RW 8X /DVD+R DL 6X
Package List:
1 x DVD Drive :
1 x User Manual :

Alıcılar da seçin