.

.

DANSHILONG END-Mill Mikro Freze Kesici R0.1-R0. 45 TiCN Kaplı Topu Burun End Mill 2 Flüt Tungsten Karbür Gravür Bit CNC Router

DANSHILONG END-Mill Mikro Freze Kesici R0.1-R0. 45 TiCN Kaplı Topu Burun End Mill 2 Flüt Tungsten Karbür Gravür Bit CNC Router

₺ 117.00

Stokta
Mağazada

Tipi : 2 Flüt Topu Burun End Mill; Malzeme : Tungsten Karbür.Kaplama : TİCN Kaplamalı (Titanyum Karbonit Nide Kaplama); Şaft : 4mm.Çok katmanlı nano kaplama : 58° ' nin altındaki ısıl işlem görmüş malzemeler için doğrudan yüksek hızlı kaba işleme yapabilir, takım değişikliklerinin sayısını azaltabilir ve takım tezgahı işleme verimliliğini artırabilir.Yeni ince taneli tungsten çelik taban malzemesi yüksek aşınma direncine ve mukavemete sahiptir ve yüksek sertlik ve yüksek hızlı kesme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. 4mm şaft .Çoğu CNC makinesine, Gravür makinesine, Yüksek hızlı makineye sığabilir.Açıklama : Talaş alanının sağlanması koşulu altında, aletin sertliğini arttırmak için büyük çekirdek çapı tasarımı benimsenir ve aletin sertliği ve sıkı talaş boşaltma performansı ve bilimsel oluk kontrolü yapılır, böylece aletin kesilmesi ve talaş kaldırılması daha kararlıdır.Şartname : Yarıçap : 0.1 mm 0.15 mm 0.2 mm 0.25 mm 0.3 mm 0.35 mm 0.4 mm 0.45 mm Overall Uzunluk : 50mm User Tipsİn Daha iyi bir kesme yüzeyi elde etmek ve aletin ömrünü uzatmak için, yüksek hassasiyet, yüksek sertlik ve iyi dinamik dengeye sahip bir takım tutucu kullandığınızdan emin olun.1. Bu aleti kullanmadan önce, lütfen alet yaw'ını ölçün ve alet yaw doğruluğu 0.01 mm'yi aşarsa, lütfen kesmeden önce düzeltin.2. Takım uzatma kelepçesinin uzunluğu ne kadar kısa olursa, aletin uzatılması o kadar iyi olur, lütfen dönüş hızını, besleme hızını veya kesme miktarını azaltın.3. Kesim sırasında anormal titreşim veya ses oluşursa, durum düzelene kadar iş mili hızını ve kesme miktarını azaltın.4. Çelik soğutma, yüksek alüminyum titanyumun etkisini en üst düzeye çıkarmak için en iyi sprey veya jet ile uygulanır.Paslanmaz çelik, titanyum alaşımları veya ısıya dayanıklı alaşımlar için suda çözünmeyen kesme sıvıları önerilir.5. Kesme yöntemi, iş parçasının, makinenin ve yazılımın etkisine bağlıdır.Yukarıdaki veriler sadece referans içindir.Kesme koşulu sabitlendikten sonra, besleme oranı %30 ila %50 artırılacaktır.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, teşekkür ederim!.

Karakterislikler teklif

Radius:
0.1mm 0.15mm 0.2mm 0.25mm 0.3mm 0.35mm 0.4mm 0.45mm
Overall Length:
50mm
User Tips :
In order to obtain a better cutting surface and extend the life of the tool, be sure to use a tool holder with high precision, high rigidity and good dynamic balance. :
1. Before using this tool, please measure the tool yaw and the tool yaw accuracy exceeds 0.01MM, please correct it before cutting. :
2. The shorter the length of the tool extension clamp, the better, if the extension of the tool is extended, please reduce the rotation speed, feed speed or cutting amount. :
3. If abnormal vibration or sound is generated during cutting, reduce the spindle speed and cutting amount until the condition is improved. :
4. Steel cooling is best applied by spray or jet to maximize the effect of high aluminum titanium. Insoluble water-soluble cutting fluids are recommended for stainless steel, titanium alloys or heat resistant alloys. :
5. The cutting method depends on the influence of workpiece, machine and software. The above data is for reference only. After the cutting condition is stable, the feed rate will be increased30% to 50%. :
If you have any questions, please feel free to contact us, thank you! :

Alıcılar da seçin