.

.

Carwires 8-AWG Araba Amplifikatör Kablolama Kiti (ANL Sigorta Tutucu ile 60A Sigorta) Gerçek Spec, Yumuşak Dokunmatik Kablo.

Carwires 8-AWG Araba Amplifikatör Kablolama Kiti (ANL Sigorta Tutucu ile 60A Sigorta) Gerçek Spec, Yumuşak Dokunmatik Kablo.

₺ 164.70

Stokta
Mağazada

Amplifikatör Kablolama Kiti ses ve güç bağlantıları içerir.TAM özellikli tel-Amerikan Tel Ölçer standartlarını (AWG) karşılar veya aşar. (1) 17-ayak 8-gauge güç kablosu, (1) 30 inç 8-gauge topraklama kablosu. (1) 17-ayak bükümlü çift ses kablosu, (1) 17-ayak 18-ölçer uzaktan turn-on kurşun.İn-line mini ANL su geçirmez sigorta tutucu ile 60-amp sigorta.Kit, çeşitli kablo sonlandırma donanımı ve kablo bağları içerir. (2) 8-gauge halka terminalleri, (2) 8-gauge maça terminalleri. 15 Adımlı “Kendin Yap” Kurulum Kılavuzu.Carwires 8-AWG amplifikatör kablolama kiti, araç amplifikatörünüze ses ve güç göndermek için gereken tüm kabloları içerir.Bu kitteki tüm teller, Amerikan Tel Göstergesi spesifikasyonlarını ve gereksinimlerini karşılar veya aşar.Bu kit, 60 amper'e kadar sigorta derecesine sahip amplifikatörlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır.Bir profesyonel gibi yüklemeye hazırsanız, birlikte verilen 15 adımlı kurulum kılavuzu sizi baştan sona götürecektir!Carwires amplifikatör kablo kitleri, araç amplifikatörünüze ses ve güç göndermek için gereken tüm kabloları içerir.Kitlerimizdeki tüm teller, Amerikan Tel Göstergesi spesifikasyonlarını ve gereksinimlerini karşılar veya aşar.Bu kitler, 100 amper'e kadar sigorta derecesine sahip amplifikatörlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır.Bir profesyonel gibi yüklemeye hazırsanız, birlikte verilen 15 adımlı kurulum kılavuzu sizi baştan sona götürecektir!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin