.

.

1/43 Araba Oyuncak, araç Model Oyuncaklar Araba Modeli için Geri Çekin Doğum Günü için Yeni Yıl için Noel(Sürahi itfaiye kamyonu)

1/43 Araba Oyuncak, araç Model Oyuncaklar Araba Modeli için Geri Çekin Doğum Günü için Yeni Yıl için Noel(Sürahi itfaiye kamyonu)

₺ 35.97

Stokta
Mağazada

Doğum günü, Noel, Yeni Yıl veya bazı özel günlerde çocuk için mükemmel bir hediye.Arabayı yere geri çek ve ilerleyecek, ki bu komik.1 : 43 ölçekli son derece simüle edilmiş bir araba modeli olan gerçek arabayı ölçeklendirin.Araba vücut üzerinde parlak renkli renkleri tanımak için dikkat, foster yetenek çekmek.Dayanıklı, sağlam ve uzun süre oynamak için kaliteli malzemeden üretilmiştir.Özellik : 1. Arabayı yere geri çek ve ilerleyecek, ki bu komik.2. 1 : 43 ölçekli son derece simüle edilmiş bir araba modeli olan gerçek arabayı ölçeklendirin.3. Araba vücut üzerinde parlak renkli renkleri tanımak için dikkat, foster yetenek çekmek.4. Dayanıklı, sağlam ve uzun süre oynamak için kaliteli malzemeden üretilmiştir.5. Doğum günü, Noel, Yeni Yıl veya bazı özel günlerde çocuk için mükemmel bir hediye.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Araba oyuncakmalzeme : Alaşım Kafa, Plastik gövdeişlevi : Geri çekin, Yüksek simüle, bazı parçaları açılabilirölçek : 1/43boyutu : Yaklaşık. 14x4x6 cm / 5.5x1.6x2.4 İsteğe Bağlı Tip : Tip A,Tip B,Tip C,Tip D,Tip E,Tip F Paket Listesi : 1 x Car Oyuncak.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Car Toy
Material:
Alloy Head, Plastic BodyFunction
Scale:
1/43Size
Package List:
Car Toy :

Alıcılar da seçin