.

.

Ahududu Pi için kılıf, ABS Kılıf Koruyucu Kabuk Geçmeli Yuvası Ahududu Pi 4B için Doğru Delik Korozyon Direnci (Siyah Kırmızı)(siyah)

Ahududu Pi için kılıf, ABS Kılıf Koruyucu Kabuk Geçmeli Yuvası Ahududu Pi 4B için Doğru Delik Korozyon Direnci (Siyah Kırmızı)(siyah)

₺ 24.57

Stokta
Mağazada

[Çevre ve toksik olmayan] : Ahududu Pi için yüksek kaliteli ABS kasa, yüksek sıcaklık ve korozyon direncini koruyarak çevre dostu ve toksik değildir. [Uygulama kapsamı] : Resmi ABS kasa, dördüncü nesil Ahududu Pi için uygun olan pürüzsüz bir yüzeye ve hassas bir dokunuşa sahiptir. [Kolay kurulum] : Kasanın doğru açılması, her deliğin yüksekliğini tutarlı tutabilir ve geçmeli yuva, kurulumu basit ve kullanışlı hale getirir. [Yüksek performans] : Ahududu Pi'nin güç kaynağı ve etkinlik gösterge ışığı delikleri, LED'i korumak için tasarlanmıştır ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç renk vardır. [Dayanıklı] : Güzel, toz geçirmez, resmi ABS kabuk sıkı düzenlemelere göre yüksek dayanıklılığa sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Ahududu Pi için kılıf Renk : Siyah Kırmızı / Siyah / Beyaz Kırmızı (isteğe bağlı) Malzeme : ABS Tip : Kabuk, koruyucu kabuk Boyut : Yaklaşık. 9. 5x7x2.6 cm / 3. 7x2. 8 x 1in Paket Listesi : Ahududu Pi için 1 x Kılıf 1 x Kılıf Ayak 1 x Şeffaf Fiş.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Case for Raspberry Pi
Color:
Black Red / Black / White Red (optional)
Material:
ABS
Type:
Shell, protective shell
Size:
Approx. 9.5 x 7 x 2.6cm / 3.7 x 2.8 x 1in
Package List:
1 x Case for Raspberry Pi :
1 x Case Foot :
1 x Transparent Plug :

Alıcılar da seçin