.

.

DYRABREST 6 ADET 6 inç derin Buhar Masa Tava, 1/6 Boyutu, paslanmaz Çelik Anti-Reçel Standart Ağırlık Otel Gıda Tavalar (17.

DYRABREST 6 ADET 6 inç derin Buhar Masa Tava, 1/6 Boyutu, paslanmaz Çelik Anti-Reçel Standart Ağırlık Otel Gıda Tavalar (17.

₺ 76.02

Stokta
Mağazada

★Malzeme seçimi : seçilen yüksek kaliteli paslanmaz çelik, pas geçirmez ve su geçirmez, tüm malzemeler, yemek tabağının yüzeyindeki elektrolitik işlem, korozyona dayanıklı, paslanmayan ve kuru. ★Tek seferlik damgalama, tek seferlik şekillendirme, kaynak yok, çatlama yok, yemek tabağının pürüzsüz yuvarlak köşe tasarımı, temizlenmesi kolay ve rahat seçim. ★1/6 ebatlı, 6 inç derinliğinde paslanmaz çelik buharlı tencere, büfe hattınızda sıcak ve soğuk yiyecekleri uygun sıcaklıkta tutacaktır. ★ Finish tasarım : Özel bitirmek tasarım, pürüzsüz ve narin, hiçbir çizik, kullanımı kolay. ★Catering endüstrisinde, büfede veya oteldeyseniz, bu 1/6 boy, 6 inç derinliğinde paslanmaz çelik vapur günlük iş kullanımınız için çok uygundur, büfe için çok uygundur. ★Temiz ve güzel, temizlenmesi kolay, düşmesi kolay, kullanımı daha güvenli ★ Geniş kullanım yelpazesi : aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli özellikler, çeşitli kullanım şekilleri için uygundur ★Çok yönlülüğü nedeniyle, tencere büfe ve ziyafet için çok uygundur activities.It sıcak tutabilir ve soğuk yiyecek ve temizlenmesi ve doldurulması kolaydır.Ürün^Boyutu : ■Uzunluk (cm) : 17.6 ■Genişlik (cm) : 16.2 ■Yükseklik (cm) : 15 ■Kapasite (L) : 2.5 L Paket^ içerir : ≤ 6 *Gıda öğle yemeği kutusu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin