.

.

Xıhe Bahçe Sulama Sprinkler Döner Asılı Montaj Sprinkler Tarım Sera Yağmurlama Sulama 360 Derece Dönen Atomizasyon Meme Başı

Xıhe Bahçe Sulama Sprinkler Döner Asılı Montaj Sprinkler Tarım Sera Yağmurlama Sulama 360 Derece Dönen Atomizasyon Meme Başı

₺ 46.59

Stokta
Mağazada

Çim bahçe hortumu yağmurlama, avluları, açık çimleri, pastoralleri, bahçeleri, çiftlikleri, tarım arazilerini vb.Sulamak için ideal seçimdir.Çim,kreş,arka bahçe,çiçekler,ağaçlar,meyve bahçesi,bahçe, sera vb.Sulamak için yaygın olarak kullanılır.Su atomizasyonu yapın, su sisi oluşumu, daha sonra sıcaklık azalacaktır.Ambalaj : 10 adet (sadece meme). 100 % ve yüksek kalite.Ürün Tanıtımı : .Çim sulama için kullanılan, bahçe ve sebze alan sulama, çatı soğutma ve diğer yaz bitki sulama.% 100 ve yüksek kaliteürün Sunumu : Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, konektör çeşitleri ile kullanılabilir.Örneğin, Tek dikenler, anti-damla ve benzeri.Ürün Özellikleri : Bağlantı boyutu : 7mmçalışma Basıncı : 1.5-2.5 kg Spray yarıçapı : 3-4m Flow Hızı : 90-127 L/HSpray yönü : 360 dereceuygulanabilir kapsam : Çim,kreş,arka bahçe,çiçekler,ağaçlar,meyve bahçesi,bahçe, sera vb.Sulamak için yaygın olarak kullanılır.Su atomizasyonu yapın, su sisi oluşumu, daha sonra sıcaklık azalacaktır.Ambalaj : 10 adet(sadece meme) Not Manuel ölçümdür, 1-2mm hata olabilir.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!.

Karakterislikler teklif

Connect size:
7mm
Work Pressure:
1.5-2.5kg
Spray radius:
3-4m
Flow Rate:
90-127 L/H
Spray direction:
360 degrees
Applicable scope:
Widely used for irrigate lawn,nursery,backyard,flowers,trees,orchard,garden, greenhouse ect. Make water atomization, the formation of water mist, then temperature will be reduced. :
Packaging:
10 Pcs(only the nozzle)
It is manual measurement, there may be 1-2mm error. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Alıcılar da seçin