.

.

Eujgoov 1000 W Rüzgar türbini jeneratör Kontrolörü Rüzgar şarj regülatörü IP67 Su Geçirmez 24 V Otomatik Kontrol

Eujgoov 1000 W Rüzgar türbini jeneratör Kontrolörü Rüzgar şarj regülatörü IP67 Su Geçirmez 24 V Otomatik Kontrol

₺ 350.37

Stokta
Mağazada

Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Güvenli Performans : Düzeltme ve fren devresi kısmı entegre modül tasarımı kullanır, ısı dağılımı ve güvenilirlik tüm sistemin performansını güvenli hale getirir.Mühürlü ve Su Geçirmez Tasarım : Sızdırmazlık su geçirmez tasarımı benimseyin, kısa devreden sonra denetleyicinin yanması konusunda endişelenmenize gerek yok, koruma seviyesi IP67, hava nemi, tuzluluk, durgun su vb.İyi ısı Dağılımı : Dış kabuk alüminyumdan yapılmıştır ve çok kenarlı zemin tasarımı ısı dağılımı alanını arttırır, böylece kontrolör ısıyı daha iyi dağıtabilir.Pili şarj edebilir : Rüzgar türbini pili şarj etmek için kontrol edilebilir, pil dolduğunda rüzgar türbini frenlenir ve voltaj geri kazanım voltajına düştüğünde şarj devam eder.Çoklu Koruma : Su geçirmez, güçlü rüzgar, anti ters bağlantı ve sıcaklık telafisi vb.Gibi çoklu korumalarla.Nasıl Kullanılır : 1. Sırasıyla akünün "+" ve "‑" düğmelerini kontrolörün kırmızı teline ve akünün negatif kutuplu siyah teline bağlayın. 2. Sırasıyla, kontrolörün 3 fazlı AC voltaj giriş telinin yeşil telini rüzgar jeneratörünün 3 fazlı voltaj çıkış teline bağlayın.1000 W Rüzgar Jeneratörü Fren Voltajı : ELEMANINA Rüzgar Jeneratörü Gerilim Kurtarma : 27 V Sessiz Geçerli : ≤15m A Koruma Seviyesi : IP 67 Çalışma Sıcaklığı : -35°-+75° Kabuk Boyutu : Yaklaşık Türbin Jeneratör Denetleyicisi Ürün Modeli Rüzgar : FW10-24 Nominal Akü Voltajı : 24 V Rüzgar Jeneratörü Nominal Güç : özellikler : Öğe Türü : . 150x132x48mm / 5.9x5. 2 x 1.9 in Paket Listesi : 1 x Rüzgar Jeneratörü Denetleyici Not : 1. Rüzgar türbininin çıkış voltajının akünün nominal voltajıyla tutarlı olduğundan emin olun. 2. Bağlantı şemasına göre bağlayın, önce akünün pozitif ve negatif kutuplarını bağlayın ve ardından rüzgar türbininin 3 fazlı voltaj çıkışını bağlayın. 3. Pili ve rüzgar jeneratörünü denetleyiciye bağlamak için lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice izleyin.Pili ve rüzgar jeneratörünü gerektiği gibi bağlamazsanız, ters polarite veya yanlış konum sistem bileşenlerinde hasara neden olur. 4. Pili bağlamadan önce denetleyiciyi doğrudan rüzgar jeneratörüne bağlamak kesinlikle yasaktır!.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Wind Turbine Generator Controller
Product Model:
FW10-24
Rated Battery Voltage:
24V
Wind Generator Rated Power:
1000W
Wind Generator Braking Voltage:
30V
Wind Generator Recover Voltage:
27V
Quiescent Current:
≤15mA
Protection Level:
IP67
Working Temperature:
-35℃-+75℃
Shell Size:
Approx. 150 x 132 x 48mm / 5.9 x 5.2 x 1.9in
Package List:
1 x Wind Generator Controller :
Note:
1. Confirm that the output voltage of the wind turbine is consistent with the rated voltage of the battery. :
2. Connect according to the wiring diagram, first connect the positive and negative poles of the battery, and then connect the 3 phase voltage output of the wind turbine. :
3. Please carefully follow the user manual to connect the battery and wind generator to the controller. If you do not connect the battery and the wind generator as required, the reverse polarity or the wrong position will cause damage to the system components. :
4. It is strictly forbidden to connect the controller directly to the wind generator before connecting the battery! :

Alıcılar da seçin