.

.

VELİHOME 360 Derece Dönen Noel Ağacı teşhir tabanı, Ayrılabilir Elektrikli Noel Ağacı Standı Ağır Ağaç Tutucu, Kurulumu kolay

VELİHOME 360 Derece Dönen Noel Ağacı teşhir tabanı, Ayrılabilir Elektrikli Noel Ağacı Standı Ağır Ağaç Tutucu, Kurulumu kolay

₺ 179.37

Stokta
Mağazada

1. Dönen Noel ağacının kökü yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır, aşınmaya dayanıklıdır, kırılması zordur, uzun süre kullanılabilir ve dayanıklıdır. 2. Bu Noel ağacı süsü, Noel ağacınızı daha güzel ve hareketli hale getirebilen ve Noel partisine neşe katan mükemmel bir Noel süsüdür. 3. İki boyut : 66cm model : yaklaşık 3.2 cm/1.25 inç çapında ve maksimum 7.5 FT/30 KGS olan Noel ağaçları için uygundur; 80cm model : yaklaşık 3.2 cm/1.25 inç çapında ve maksimum 8.5 FT/30 KGS olan Noel ağaçları için uygundur. 4. Dönen ağaç çerçevesi otomatik olarak ileri geri dönebilir.Bu gelişmiş otomatik iki yönlü dönüş, ışığın bozulmasını önler, kullanımı güvenlidir ve montajı kolaydır. 5. Kapalı ve açık yapay ağaçlar için uygundur.Evler ve evler için ideal shops.It bahçeler, plajlar ve kamp için şemsiye standı olarak da kullanılabilir.3.3 cm (üç vida)maksimum iç çapı Destek green Weight rulman : 70-80 pounds Aperture : ayarlanabilir shown Color açıklama : Malzeme : yeniden kullanılabilir Döndürme yöntemi : 3.2 cm/1,25 santim çapında Noel ağaçları için uygundur ve 7.5 66 cm'lik modeli 360 derece çift yönlü dönme özelliği : : FT/30 KGS plastic Size : : .80cm model : yaklaşık 3.2 cm/1.25 inç çapında ve 8.5 FT/30kgs'ye kadar Noel ağaçları için uygundur.Montaj talimatları : 1. 4 Bacağı standın altındaki çapraz kanala bastırın.2. Ağacı standın üst deliğine yerleştirin ve ağacın gövdesini sıkıca tutmak için 3 üçgen vidayı elle çevirin.Rts'nin sorunsuz çalışabilmesi için lütfen ağacı dik tutun.3. Işık kablosu bagajın etrafına monte edilmeli ve ardından AC uzatma kablosuyla veya duvar priziyle bağlanmalıdır.(Işık kablosunun fişi ağaç dalının kenarından geliyorsa, ağaç ışık kablosu tarafından engellenebilir.)4. Adaptörün DC fişi RTS anahtar kutusundaki DC jakına takılacak, anahtarı açacak, RTS çalışmaya başlayacaktır.Dikkat : 1. Standın düzgün çalışabilmesi için ağaç her zaman dik ve dengeli olarak monte edilmelidir.2. Süslemeden önce ağacın birkaç dakika düzgün şekilde dönebildiğinden emin olun.3. Ağacın ışık kablosu tarafından engellenmeyeceğinden emin olun, böylece RTS sorunsuz çalışabilir.4. RTS çalışırken, gevşek nesneleri ağaçtan uzak tutun.5. RTS yoksa adaptörü AC prizinden çekin mi?t iş.Not : Bu bir elektronik ürün, bir oyuncak değil!Yangın, kişisel yaralanma ve elektrik çarpması riskini önlemek için, çocukların ulaşabileceği yerlere oynanmamalı veya yerleştirilmemelidir. 1 takım x Dönen Noel Ağacı Tabanı (Noel ağacı dahil değildir).

Karakterislikler teklif

66cm model:
suitable for Christmas trees with a diameter of about 3.2cm/1.25 inches and up to 7.5FT/30KGS.
80cm model:
suitable for Christmas trees with a diameter of about 3.2cm/1.25 inches and up to 8.5FT/30KGS.
Assembly instructions:
1. Press 4 legs into the cross channel at the bottom of the stand. :
2. Place the tree into the top hole of the stand, and turn 3 triangle screw manually to hold the trunk of tree tightly. Please keep the tree upright so that the RTS can work smoothly. :
3. The light cord must be mounted around the trunk, and then connected with AC extension cord or wall outlet.(The tree may get obstructed by the light cord if the plug of light cord comes from the edge of tree branch.) :
4. The DC plug of adaptor will be plugged into DC jack in RTS switch box, turn on switch, the RTS will start working. :
Caution:
1. Tree must be installed upright and balanced at all times in order for stand to function properly. :
2. Make sure the tree can rotate properly for a few minutes before decorating. :
3. Ensure the tree will not get obstructed by the light cord, so the RTS can work smoothly. :
4. While RTS is working, keep loose objects away from the tree. :
5. Pull the adaptor out from AC outlet if RTS doesn?t work. :
Note:
This is an electronic product, not a toy! To avoid the risk of fire, personal injury and electric shock, it should not be played or placed where children can reach.
1 set x Rotating Christmas Tree Base (Not include Christmas tree) :

Alıcılar da seçin