.

.

HJZHBSX Rampaları Taşınabilir Ahşap, Tekerlekli Sandalye/Merdiven/Bahçe Basamakları/Kapı, Ahşap Kaymaz Giriş Eşiği, Bisiklet/Araba/Garaj

HJZHBSX Rampaları Taşınabilir Ahşap, Tekerlekli Sandalye/Merdiven/Bahçe Basamakları/Kapı, Ahşap Kaymaz Giriş Eşiği, Bisiklet/Araba/Garaj

₺ 210.30

Stokta
Mağazada

【Malzeme】Yüksek kaliteli ahşaptan yapılmış, güçlü basınç direnci, ince işçilik ve iyi şok emme etkisi ile sağlam ve dayanıklıdır. 【Kaymaz Tasarım】 Kaldırım rampasının kaymaz doku yüzeyi sürtünmeyi artıracak ve güvenliği sağlamak için kaymayı önleyecek, güvenilir, kalıcı olarak sabitlenebilir. 【En iyi Hediye Fikri】 Hareketli rampa, engellileri veya yaşlıları iç mekandan dış mekana veya terasta güvenli hale getirebilir.İhtiyaçları olan bu. 【Çok Yönlü Kullanım】Araba, römork, kamyon, forklift, tekerlekli sandalye, yürüteç, araba, motosiklet, bisiklet, scooter veya el kamyonu bordürler ve yükseltilmiş kaldırım üzerinde. Eğer Merdiven ile ilgili herhangi bir sorunuz Varsa , lütfen bize ulaşın ilk verdiğim Müşteri Hizmetleri Bulunmalıdır.Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Bu lastik araba kaldırım rampaları, kamyonlar, arabalar, arabalar, tekerlekli sandalyeler ve hareketlilik scooterları gibi engelli araçları gibi çeşitli farklı araçları destekleyecek kadar güçlüdür.Şartname : Malzeme : ahşapkapasite : 200kg/440lbs Color : kahverengiözellikler : Araba rampaları herhangi bir ortamda, bir otelde, evde veya yolda kullanılabilir.Rampalar, şok emme ve gürültü azaltma yetenekleri sayesinde herhangi bir tekerleğin veya aracın etkisini zayıflatmak için tasarlanmıştır.Rampalar daha dayanıklı ve daha büyük sürtünmeye sahip olmak için ahşaptan yapılmıştır .Ambalaj Dahil : 1 × Rampa mat Notice : ★ 1. Rampanızın nominal kapasitesini asla aşmayın.★ 2. Asla yukarıda listelenen maksimum yükseklik sınırını aşmayın.★ 3. Ürün boyutu tamamen manuel ölçüm ve bir hata var 1-3cm.It bu normal bir olgudur.★ 4. Işık ve ekran farkı nedeniyle,öğenin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Karakterislikler teklif

Material:
Wooden
Capacity:
200kg/440lbs
Color:
Brown
Features:
The car ramps can be used in any setting, in a hotel, at home or on the road. :
The ramps are designed to weaken the impact of any wheel or vehicle thanks to their shock absorption and noise reduction ability. :
The ramps is made of wooden to be more durable and have larger friction . :
Packaging Included :
1× Ramp mat :
Notice:
★ 1. Never exceed the rated capacity of your ramp. :
★ 2. Never exceed the maximum height limit listed above. :
★ 3. The product size is purely manual measurement and there is an error of 1-3cm.It is a normal phenomenon. :
★ 4. Please be reminded that due to the light and screen difference,the item's color may be slightly different from the pictures. :

Alıcılar da seçin