.

.

dxjsf Çok Fonksiyonlu Duvar Asılı Saç Kurutma Makinesi Braketi ev tipi saç kurutma makinesi Askısı Yaratıcı Banyo Saç Kurutma

dxjsf Çok Fonksiyonlu Duvar Asılı Saç Kurutma Makinesi Braketi ev tipi saç kurutma makinesi Askısı Yaratıcı Banyo Saç Kurutma

₺ 158.52

Stokta
Mağazada

1. Çok fonksiyonlu saç kurutma makinesi tutucu : minimalist tasarım, hiçbir çivi ve matkap, su geçirmez ve nem geçirmez, güçlü taşıma kapasitesi, üst depolama raf ile donatılmıştır, bazı günlük küçük öğeler, kullanıma hazır hale koyabilirsiniz, depolama ve depolama hızlı ve kolay. 2. Malzeme : Saç kurutma makinesi tutucusu, elinize rahat, pürüzsüz ve sağlam olan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır ve uzun süreli kullanımdan sonra düşmesi kolay değildir. 3. Kalibre tasarımı : Saç kurutma makinesi tutucusunun çapı, farklı özellik ve boyutlardaki saç kurutma makineleri için evrenseldir, böylece saç kurutma makinesinin kendi "evi"vardır. 4. Su geçirmez tasarım : su geçirmez ve nem geçirmez, stable.Name : Üfleyici rack Material : ABSSpecification : 8.2 inç * 4.1 inç * 3.5 in Quickly : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyutu manuel ölçüm, hata 1-3 cm, izin lütfen, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.

Karakterislikler teklif

8.2in * 4.1in * 3.5in :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manual measurement, the error is 1-3 cm, please allow, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Alıcılar da seçin