.

.

500 Adet Kalp Çıkartmaları, Sevgililer Günü Büyük Kalp Çıkartmaları, Renkli Kalp Şeklinde Çıkartmalar, Aşk Dekorasyon Çıkartmaları

500 Adet Kalp Çıkartmaları, Sevgililer Günü Büyük Kalp Çıkartmaları, Renkli Kalp Şeklinde Çıkartmalar, Aşk Dekorasyon Çıkartmaları

₺ 14.97

Stokta
Mağazada

Sevgililer Aşk Kalp Şeklinde Tasarım : Kalp şeklindeki çıkartmalarımız 8 farklı aşk stiline sahiptir, renkli ve romantik, desen bakımından zengin, romantik ve sevimli kalp şeklindeki etiketler aşk mektuplarınıza, defterlerinize, not defterlerinize ve Sevgililer Günü kartlarınıza sevgi dokunuşu katacaktır; Vazgeçilmez bir romantik çıkartmadır itiraf için.Yüksek Kaliteli Malzemeler : Sevgililer günü çıkartmalarımız yüksek kaliteli kağıttan yapılmıştır.Yüzey parlak, su geçirmez, yırtılması kolay, toksik olmayan, tatsız ve kendinden yapışkanlıdır.Aşk çıkartmalarını kolayca yırtabilir ve Sevginizi ifade etmek için DIY el sanatlarına veya zarflara yapıştırabilirsiniz.Geniş Kullanım Yelpazesi : Aşk dekorasyon çıkartmaları sadece Sevgililer Günü süslemeleri için değil, aynı zamanda evleri, ofisleri, zarfları, hediye kutularını, kartları, mektupları, kartpostalları, not defterlerini vb.Süslemek için de uygundur. kalp çıkartma rulosu, özel yıldönümlerini işaretlemek için de uygundur ve takvimdeki anlar Size tatlı günleri hatırlatır.Çeşitli Tatil Partileri için Romantik Dekorasyon : Sevgililer günü çıkartmalarımız Sevgililer Günü, doğum günü partileri, çocuk partileri, aşk temalı partiler, düğün sahneleri vb.İçin çok uygundur.Bu kalp şeklindeki etiket etiketlerinin Sevgililer Gününüze daha şenlikli bir atmosfer getirmesine izin verin.Paket şunları içerir : Her biri 500 sayfalık 1 rulo şık ve romantik kalp şeklinde çıkartma; Her kalp şeklindeki çıkartmanın boyutu 1.0 inçtir ve farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin için romantik bir Sevgililer Günü atmosferi yaratmak için çeşitli renkler tasarlanmıştır.Şartname : Malzeme : kağıtboyutu : Yaklaşık 1.0 inç / 2.5 cm Romantik çıkartmalar : Sevgililer Günü çıkartmaları sevimli bir kalp şeklinde tasarım benimser ve farklı karşılamak için 8 farklı stilleri vardır needs.It dikkat çekmek daha kolaydır.Sevginizi ifade etmeniz için mükemmel bir seçimdir.Çok amaçlı Sevgililer Günü çıkartmaları : Aşk dekorasyon çıkartmaları sadece Sevgililer Günü süslemeleri için değil, aynı zamanda evleri, ofisleri, zarfları, hediye kutularını, kartları, mektupları, kartpostalları, not defterlerini vb.Süslemek için de uygundur. kalp çıkartma rulosu, özel yıldönümlerini işaretlemek için de uygundur ve takvimdeki anlar Size tatlı günleri hatırlatır.24-hour kişisel hizmet : ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, biz en kısa sürede sizin için sorunu çözecektir.Güler yüzlü 24 saat e-posta servisimiz hizmetinizdedir.

Karakterislikler teklif

Material:
paper
Size:
Approximately 1.0 inch / 2.5 cm
Romantic stickers:
Valentine’s Day stickers adopt a cute heart-shaped design, and there are 8 different styles to meet your different needs. It is easier to attract attention. It is the perfect choice for you to express your love. :
Multi-purpose Valentine's Day stickers:
Love decoration stickers are not only suitable for Valentine's Day decorations, but also for decorating homes, offices, envelopes, gift boxes, cards, letters, postcards, scrapbooks, etc.; heart stickers roll is also suitable for marking special anniversaries and moments on the calendar Remind you of the sweet days. :
24-hour personal service:
If you have any questions about the product, we will solve the problem for you as soon as possible. Our friendly 24-hour e-mail service is at your side. :

Alıcılar da seçin