.

.

Neo LOONS güneş zemin ışıkları, 8 LED açık In-zemin ışık güneş disk bahçe ışıkları için ışık sensörü ile Yard Patio yolu çim

Neo LOONS güneş zemin ışıkları, 8 LED açık In-zemin ışık güneş disk bahçe ışıkları için ışık sensörü ile Yard Patio yolu çim

₺ 41.97

Stokta
Mağazada

SOLER ŞARJ ve UZUN çalışma süreleri-Güneş disk ışığı elektrik gerektirmez all.It 8 adet dayanıklı LED ampul, 600m Ah şarj edilebilir pil ile doğrudan güneş ışığından tam şarj 8 ila 10 saat aydınlatma sağlayabilir.Mümkün olduğunca güneş ışığına maruz bırakmaya çalışın.OTOMATİK AÇMA / kapama-Dahili hassas ışık sensörü ışığı doğru şekilde algılar.Geceleri veya karanlık ortamda otomatik olarak açılabilir ve gündüz veya aydınlık yerlerde otomatik olarak kapanır.IP65 SU GEÇİRMEZ-IP65 su geçirmez ve yüksek mukavemetli ABS, suyu ve sisi etkili bir şekilde izole etmesini sağlar.Sızdırmazlık halkalı paslanmaz çelik lamba kabuğu, şiddetli yağmur, kar, don veya karla karışık yağmur gibi her türlü kötü havaya dayanacak kadar.TOPRAĞA MONTAJI kolaydır-Ek kablo ve kablo gerekmez, sadece kapağın altındaki anahtarı açın ve iki sivri ucu çaprazlayın ve sivri uçlu çim, taş veya tuğlalara takın.Ayrıca sivri olmadan güverteye veya merdivenlere de koyabilirsiniz.En İYİ SERVİS - Eğer madde herhangi bir sebep ile memnun iseniz, hiç tereddüt etmeden bizimle irtibata pls.24 saat destek süresi içinde memnun olmayan müşteriler için mükemmel bir çözüm sunacağız.Neo LOONS açık bahçe ışıklarının süslenmesi kolay olabilir ve araba yolunuza, verandanıza veya çiçek yataklarınıza keyifli bir parlaklık katabilir.Tam olarak şarj sonra Boyutu : 4.5 inç * 5.1 inç 2*Güneş Zemin Işıkları Özellikleri Olsun : Ne : IP 65 su Geçirmez ve paslanmaz çelik lamba kötü hava her türlü karşı destekleyebilir, şiddetli yağmur gibi, kar, buz veya karla karışık yağmur şartname : Malzeme : Paslanmaz ve Plastik Işık Rengi : Sıcak Beyaz Güneş Paneli : 2.5 V 100m A Pil Kapasitesi : 600 Mah Çalışma Süresi : 8-10 saat.Güneş disk ışıkları Dahili hassas ışık sensörü ışığı doğru algılar, otomatik olarak açılıp kapanabilir. 8 ila 10 saat aydınlatma, parlak güneş ışıkları sadece aydınlatma için değil, aynı zamanda bahçenizi süslemek için de kullanılabilir.NOT 1. Şarj ve çalışma süresi hava durumuna bağlı olarak değişecektir. 2. Lütfen güneş panelini her zaman temiz tutun, kirli bir panel güneş enerjisinin şarjını etkileyebilir.

Karakterislikler teklif

Material:
Stainless & Plastic
Light Color:
Warm White
Solar Panel:
2V 100mA
Battery Capacity:
600Mah
Working Time:
Up to 8-10 hours after fully charged
Size:
4.5 inches * 5.1 inches
What You Get:
2*Solar Ground Lights
Features:
IP65 Waterproof and stainless steel lamp can support it to resist all kinds of bad weather, like heavy rain, snow, frost, or sleet. :
The solar disk lights Built-in sensitive light sensor detects light correctly, can automatic turning on and turning off. :
8 to 10 hours illumination, bright solar lights can not only be used for lighting, but also for decorating your garden. :
1. Charging and working time will change depending on the weather. :
2. Pls keep the solar panel clean always, a dirty panel may affect the charging of solar energy. :

Alıcılar da seçin