.

.

COUYY Kedi Ağacı, Çok Seviyeli Kedi Ağacı Tırmanma Kulesi, Levrekli Kedi Kulesi, Sisal Kaplı Tırmalama Direği

COUYY Kedi Ağacı, Çok Seviyeli Kedi Ağacı Tırmanma Kulesi, Levrekli Kedi Kulesi, Sisal Kaplı Tırmalama Direği

₺ 173.40

Stokta
Mağazada

[Çok katmanlı tasarım]- Bu çok katmanlı kedi ağacı geniş dairelere, lüks platformlara ve konforlu kedi çöplerine sahiptir, böylece yavrularınız dinlenme ve eğlence için daha fazla alana sahiptir.Bu kedi aktivite ağacının basit stili, çeşitli ev dekorasyon stilleri için uygundur. [Sağlam ve istikrarlı yapısı]-kedi tırmanma çerçeve kedi için güvenlik sağlayan güçlü taşıma kapasitesi, yüksek kaliteli yonga yapılmış.Buna ek olarak, kalın sütunlar ve geniş taban da kedi çerçeve, daha istikrarlı ve güvenli hale getirmek , bu yüzden kedi kolayca ve güvenle kedi ağacı atlamayın. [Kedi Eğlence Merkezi] - Kedinin aktivite ağacı, kedilerin pençelerini keskinleştirmelerine, tırmanmalarına, uyumalarına ve egzersiz yapmalarına izin verir.Etkileşimli kazıyıcı oyuncaklar ve atlama platformları size daha fazla eğlence için enerjik ve maceracı yavru kediler sunar.Bu kedi mobil evi onların hayali olmalı. [Montajı kolay] - Komple aksesuarlarla donatılmış olarak, kedi aktivite ağacını ayrıntılı talimatlarla kolayca monte edebilirsiniz, böylece kediniz kısa sürede kendi eğlence merkezine sahip olabilir time.In ayrıca, bu kedi ağacı mevsim boyunca kullanılabilir ve birden fazla kedisi olan aileler için uygundur. [Rahat ve güvenli malzeme]-Rahat süper yumuşak peluş kedi ağaç yumuşak dokunuş zevk yapar.Buna ek olarak, doğal sisal halat kullanarak birden fazla kazıma mesaj tam olarak kedi karakteri tatmin değil, aynı zamanda ev mobilyaları çizilmesini önler aşınma direnci vardır.Şartname : Malzeme : peluş kumaş, sisal Ağırlık : 15 kgboyutu : 60 * 40 * 140 cmürün açıklamasıkedi ağaçlarının güvenli kullanımı kedilerin doğasını tatmin edebilir.Bu çok işlevli merkezde sisal kaplı doğal sisal sıyırıcılar, geniş daireler ve dalış olanakları bulunmaktadır platforms.Cat tırmalama tahtaları, kedinin çizilme ve tarama isteğini azaltmak ve halıları ve ev mobilyalarını evcil hayvanlara ve sahiplerine faydalı olan hasarlardan korumak için biraz alan sağlar.Dinlenme, eğlence, egzersiz, kediniz bütün gün geçirebilir.Bu lüks, tırmanılabilir kedi ağacı keşif merkezi, kedinizi mutlu edecek ve evinizi güvende tutacak!Özellik : 1. Çok katmanlı tasarım çok kedili aileler için uygundur2. Basit stil her türlü ev dekorasyonu için uygundur3. Güçlü taşıma kapasitesi, güvenlik garantisi sağlar4. Doğal sisal halat çok aşınmaya dayanıklıdır ve yavruların doğal ihtiyaçlarını karşılayabilir5. Geniş daireler ve platformlar kediler için rahat bir dinlenme yeri sağlar6. Kedinin aktivite ağacı pençelerini keskinleştirebilir, tırmanabilir, uyuyabilir ve egzersiz yapabili Rnot : 1. Kedi ağacını kuru tut.2. Yangın kaynağına dikkat edin.3. En sevdiğiniz kediler için temiz bir kedi ağacı bulundurun.4. Satın almadan önce, lütfen ürün boyutunun evcil hayvanınız için uygun olduğundan emin olun.Kedi ağacı sadece küçük ve orta boy kediler için uygundur.

Karakterislikler teklif

Material:
plush cloth, sisal
Weight:
15 kg
Size:
60 * 40 * 140cm
Product Description :
The safe use of cat trees can satisfy the nature of cats. This multifunctional center features natural sisal scrapers covered with sisal, spacious apartments and diving platforms. Cat scratching boards provide some space to reduce the cat's desire to scratch and crawl, and protect carpets and household furniture from damage, which is beneficial to pets and owners. Rest, entertainment, exercise, your cat can spend all day. :
This luxurious, climbable cat tree discovery center will make your kitty happy and make your house safe! :
Feature:
1. Multi-layer design is suitable for multi-cat families :
2. The simple style is suitable for all kinds of home decoration :
3. Strong carrying capacity, providing safety guarantee :
4. Natural sisal rope is very wear-resistant and can meet the natural needs of kittens :
5. Spacious apartments and platforms provide a comfortable resting place for cats :
6. The cat’s activity tree can make its claws sharp, climb, sleep and exercise :
1. Keep the cat tree dry. :
2. Pay attention to the fire source. :
3. Keep a clean cat tree for your favorite cats. :
4. Before buying, please make sure the product size is suitable for your pet. The cat tree is only suitable for small and medium cats. :

Alıcılar da seçin