.

.

QuickNet Gövde Kablo Grubu, Fiber Tipi: OM5+

QuickNet Gövde Kablo Grubu, Fiber Tipi: OM5+

₺ 66.30

Stokta
Mağazada

Fiber Türü : OM5+.Bağlayıcı Tipi : Pan MPO Kadın.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Standartlar Karşılandı : ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS uyumlu,TIA-492-AAAD, IED 60793-2-10 tip A1a.3 Yanıcılık Derecesi Lszh'yi karşılar veya aşar.Uygulama : Genişletilmiş erişime sahip hızlı altyapı dağıtımı gerektiren veri merkezleri.Küçük çaplı gövde kablo montajları, yüksek yoğunluklu kablo uygulamaları için ideal olan %30-40 daha az alan kullanır.OM5+, 24 Fiber Gövde, Düşük Duman Sıfır Halojen, Pan MPO Dişi-Pan MPO Dişi, HD Esnek Geçiş, Yöntem B, Ultra Ekleme Kaybı, bir ucunda Çekme Gözü ile - 47 Metre.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin