.

.

ILIFE Shinebot W400s Paspas Robotu, Islak Ovma, Zemin Yıkama Robotu, XL Su Deposu, Zikzak Yolu, Sadece Sert Zemin için idealdir.

ILIFE Shinebot W400s Paspas Robotu, Islak Ovma, Zemin Yıkama Robotu, XL Su Deposu, Zikzak Yolu, Sadece Sert Zemin için idealdir.

₺ 512.97

Stokta
Mağazada

Mekanik ve elektriği kapsar breakdowns.No kesintiler veya gizli ücretler.Nakliye tüm onarımlara dahildir.Tamamen devredilebilir.Kolay talep süreci 7/24 çevrimiçi. Bunu düzeltemezsek, ürün satın alma fiyatınız için size bir e-Kart geri ödemesi göndeririz.Plan süresi ve kapsamı, üreticinin işçilik garantisinin sonunda başlar.30 gün içinde iptal edilirse plan tamamen iade edilir.Plan sözleşmesi, satın alındıktan sonraki 24 saat içinde Asurion'dan e-posta ile gönderilecektir.Bu, ürününüzle birlikte gönderilmez. . 【PASPASLAMADAN DAHA FAZLASI】 : ILIFE W400s zemini 4 adımda temizler : Lekeleri yumuşatmak için sert zemini temiz suyla püskürtün, sert zemini mikrofiber bir merdane ile ovalayın, üstün emiş gücü ile kirli suyu temizleyin ve kalıntıları kauçuk bir kazıyıcı ile silerek sert zeminleri lekesiz bırakın. 【ÇOKLU TEMİZLEME MODU】 : 4 farklı temizleme modu : Birden fazla odayı işlemek için YOL, ALAN, NOKTA, KENAR.Maksimum temizlik alanı 600 metrekare olacaktır.ft (W400 400sq'yu karşılaştırın.ft). 【ANINDA KİRLİ SU TOPLAMA】 : Her an sadece temiz suyla paspas sağlamak için kirli suyu toplayın.Zemin normal paspaslamadan çok daha hızlı kurur, evcil hayvanlar ve çocuklar için dosttur. 【SU deposu ayırma tasarımı】 : Temiz su püskürtmek için 0.85 L su deposu ve kirli su toplamak için 0.9 L su deposu.Temizleme verimliliğini büyük ölçüde artırın ve bakımı daha kolay hale getirin. 【SADECE sert ZEMİNLER İÇİN UYGUNDUR】 : Shinebot W400s, karo, mermer, parke veya laminat gibi sadece sert zeminler için uygundur.Yer karolarının altında uygun değildir : büyük boşluklu fayanslar, düzensiz yer karoları, fayanslar arasındaki yükseklik farkı, shinebot'un geçemeyeceği 3 mm'nin üzerindedir. 【NE ELDE EDERSİNİZ】 : 1 Shinebot W400s, 1 Shinebot Temizleme Solüsyonu, 1 Uzaktan kumanda, 2 AAA Pil,1 AC Güç Adaptörü, 1 Şarj Tabanı, 1 Ekstra Rulo Fırça, 1 Temizleme aleti, 1 Kullanım Hızlı Kılavuzu, 1 Kullanım kılavuzu ve endişesiz 12 aylık garantimiz.Normal çalışması için silindiri ve kazıyıcıyı takmanız gerekir.W400s halı / kilimlerde kullanılamaz.W400s çöpleri temizlemek için kullanılamaz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin