.

.

Channie'nin Günde Bir Sayfası Tek, Çift, Üç Basamaklı Matematik Uygulama Çalışma Sayfaları 3 Paket! 2-4. Sınıflar Boyut 8.5”

Channie'nin Günde Bir Sayfası Tek, Çift, Üç Basamaklı Matematik Uygulama Çalışma Sayfaları 3 Paket! 2-4. Sınıflar Boyut 8.5”

₺ 80.94

Stokta
Mağazada

Görsel Matematik çalışma kitapları, çalışma kitapları 3. Kolay Gözyaşı ile Taraflı Matematik Problemi Sayfaları-Sayfa 2; Notlar 3; İlkokul Çocuklarının Üç Uygulama için Harika bir Araç Günlük Yüksek Doğruluk ile Matematik Problemleri Basamak; Yardımcı Özel Eğitim için Kaynak Kodlu Çift tek haneli, çift haneli Güçlü bir Görsel Renk vardır.Numaraları Yazılı Dışında Blok Giderse düzgün bloklar, (doğru cevap 4 puan kazanır); görselliği Yüksek Üç Haneli Renk Kodlu Bloklar Yardımı forma Numarası Boyut ve Hizalama; Yeşil Gölge Cevap Sorunu Ayırmak için Alt Sayı Tutturur; Görsel Yaklaşım Teşvik Düzeltme Self-Sayfa Başına toplama ve Çıkarma Problemleri hizalanır.Şimdilik Cevap sayfasını indirin.Cevap sayfasını gelecekteki üretime ekleyeceğiz.Kutular Büyüktür ve Sayılar Dizilir, Böylece Çocuklar Hesaplamaya Kolayca Odaklanabilirler; Akademik Disiplini, Bağımsız Öğrenci Çalışmasını ve Matematik Sevgisini Teşvik Eder; Kızlar ve Erkekler için Yenilikçi Yöntem.Yazdır, Yaz ve Hesapla; Günlük Uygulama Pedi Matematik Becerilerini ve Yazma Becerilerini Geliştirir ve Geliştirir; Toplama ve Çıkarma İşlemlerini Öğrenmeyi ve Uygulamayı Teşvik Eder; İlkokul Matematik Kitaplarına Mükemmel Eğitim Tamamlayıcısı.Düzgün Bloklar, Yeşil Gölge ve Görsel Aralık Çizgileri, Çocukların Düz Yazmasına, Uygun Aralığı Kullanmasına ve Tutarlı ve Uygun Sayı Boyutunu Korumasına Yardımcı Olur; Kızlar ve Erkekler için Yenilikçi Yöntem; 8,5 x 11 inç.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin