.

.

Neufday Ses Profesyonel Kablosuz Mikrofon Yönlü Kondenser Mikrofon Smartphone için, Kayıt Mic Röportaj, Video (Monoaural Fiş)

Neufday Ses Profesyonel Kablosuz Mikrofon Yönlü Kondenser Mikrofon Smartphone için, Kayıt Mic Röportaj, Video (Monoaural Fiş)

₺ 108.90

Stokta
Mağazada

Mikrofon, 3,5 Mm Standart Konektör Jakına Sahip Çeşitli Akıllı Telefonlarla Uyumludur.Tak Ve Çalıştır Tasarımı, Çok Kullanışlı Ve Kullanımı Kolay.Yüksek Hassasiyet Ve Çok Yönlü Ses Çıkışı, Çevresel Gürültüyü Etkili Bir Şekilde Azaltır.Mini Tasarım Ve Hafif, Taşınabilir Ve Dayanıklı.Ses Ve Video Kaydı İçin Mükemmeldir.Dersler, Öğretim Sınıfı, Karaoke, Tur Rehberi Vb. Için Uygundur.Özellikler : 1. Mikrofon, 3,5 Mm Standart Konektör Jakına Sahip Çeşitli Akıllı Telefonlarla Uyumludur. 2. Mini Tasarım Ve Hafif, Taşınabilir Ve Dayanıklı. 3. Tak Ve Çalıştır Tasarımı, Çok Kullanışlı Ve Kullanımı Kolay. 4. Yüksek Hassasiyet Ve Çok Yönlü Ses Çıkışı, Çevresel Gürültüyü Etkili Bir Şekilde Azaltır. 5. Ses Ve Video Kaydı İçin Mükemmeldir.Dersler, Öğretim Sınıfı, Karaoke, Tur Rehberi Vb. Için Uygundur.Şartname : Malzeme : Plastik Renk : Siyah Hassasiyet : 30d B 3.5 Mm Jack İçin Uygun Seçenekler : Monoaural Fiş, Üç Kutuplu Fiş, Dört Kutuplu Fiş Ambalaj Listesi : 1 * Telefon Mikrofonu.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin