.

.

Aromaterapi Mum, 3 ADET Stres Rahatlatmak için Parafin Araba Kokulu Balmumu Yatak Odası için Festivali için Kadınlar için Gardırop(1)

Aromaterapi Mum, 3 ADET Stres Rahatlatmak için Parafin Araba Kokulu Balmumu Yatak Odası için Festivali için Kadınlar için Gardırop(1)

₺ 37.17

Stokta
Mağazada

[Tazelik Kokusu Getir] Havaya tazelik ve iyi koku getirebilir ve aynı zamanda alanınıza güzel bir dekorasyon getirebilir. [Stresi Azalt] Her yaştan insanın ihtiyaçlarını karşılamak için stresi azaltmaya ve rahatlamaya yardımcı olacak aromaterapi sağlar. [Güvenli Malzeme] Bu aromaterapi balmumu parafin malzemeden yapılmıştır, güvenli ve dayanıklıdır, size saatlerce aromatik mutluluk verir. [Mükemmel Hediye] Bu aromaterapi balmumu asılı sadece güzel bir dekorasyon değil, aynı zamanda saf tatlı kokularla kendiniz veya sevgiliniz için harika bir hediye. [Yaygın Uygulama] Oturma odası, yatak odası, gardırop, araba doğum günü, Noel veya diğer tatillerde yaygın olarak kullanılır.Özellik : 1. [Mükemmel Hediye] Bu aromaterapi balmumu asılı sadece güzel bir dekorasyon değil, aynı zamanda saf tatlı kokularla kendiniz veya sevgiliniz için harika bir hediye.2. [Tazelik Kokusu Getir] Havaya tazelik ve iyi koku getirebilir ve aynı zamanda alanınıza güzel bir dekorasyon getirebilir.3. [Stresi Azalt] Her yaştan insanın ihtiyaçlarını karşılamak için stresi azaltmaya ve rahatlamaya yardımcı olacak aromaterapi sağlar.4. [Güvenli Malzeme] Bu aromaterapi balmumu parafin malzemeden yapılmıştır, güvenli ve dayanıklıdır, size saatlerce aromatik mutluluk verir.5. [Yaygın Uygulama] Oturma odası, yatak odası, gardırop, araba doğum günü, Noel veya diğer tatillerde yaygın olarak kullanılır.Şartname : Ürün Adı : Gül Aromaterapi balmumumalzeme : parafinuygulama : Oturma odası, yatak odası, gardırop, arabaağırlık : Yaklaşık. 81g / 2.9 oz Paket listesi : 3 x Aromaterapi Balmumu .

Karakterislikler teklif

Product Name:
Rose Aromatherapy Wax
Material:
Paraffin
Application:
Living room, bedroom, wardrobe, car
Weight:
Approx. 81g / 2.9oz
Package List:
3 x Aromatherapy Wax  :

Alıcılar da seçin