.

.

AACXRCR mermer ısıtma barbekü lambası, ısı lambası gıda ısıtıcı ışık, gıda ısı koruma lambası, ev ve büfe kafeterya için

AACXRCR mermer ısıtma barbekü lambası, ısı lambası gıda ısıtıcı ışık, gıda ısı koruma lambası, ev ve büfe kafeterya için

₺ 1955.73

Stokta
Mağazada

♦ YÜKSEK KALİTELİ LAMBA TUTUCU : İyi yalıtım ve yüksek sıcaklık direncine sahip mermer lamba tutucuyu benimser. ♦ KALİTE ABAJUR : Dayanıklı ve yüksek sıcaklık ve deformasyona dayanıklı paslanmaz çelik abajurdan yapılmıştır. POLE KUTUP ANAHTARI : Anahtar, kol tipi tasarımı, güvenli ve taşınabilir, şık atmosferi benimser. ♦ METAL BOYA İŞLEMİ : Galvanik ve çekme işlemi, yüksek parlaklık ve yaşlanma direnci. Yaygın kafeteryalar, oteller, restoranlar, vb KULLANMAK yorumlar GENİŞ.Pişmiş yiyeceklerin yakında soğuyacağından endişelenmeyin.Şartname : Adı : ısı abajur malzemesi : paslanmaz çelikgüç : gücü takın Güç : 0.25 (Kw) Voltaj : 220vkullanım ortamı : fast food restoranı, kafeterya, otelprompt : Isı lambasının üniform sıcaklığı, yiyeceklerin tadını en üst düzeye çıkarır.Isıtma süresi eşit şekilde ısıtılır ve soğuk bir bölge oluşturmaz.Kızılötesi ısıtma, yiyecekleri kurutmaz ve yiyeceklerin pişirmeye ve aşırı ısınmaya devam etmesine izin vermez, böylece yiyeceklerin tazeliğini sağlar.Renk hakkında : Ekran tipi ve aydınlatma açısı nedeniyle, nesne ile resim arasında hafif bir renk sapması olabilir.affedilmek için yalvarıyorum.Boyutu hakkında : Farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, görüntülenen veriler biraz yanlış olabilir, lütfen anlayın Ürünler şunlardır : ısı koruma lambası* 1.

Karakterislikler teklif

Name:
heat lamp
Shade material:
stainless steel
Power:
plug in the power
Power:
0.25(Kw)
Voltage:
220V
Use environment:
fast food restaurant, cafeteria, hotel
Prompt:
The uniform temperature of the heat lamp maximizes the taste of the food. The heating time is uniformly heated and does not form a cold zone. :
Infrared heating does not dry the food, nor does it allow the food to continue to cook and overheat, thus ensuring freshness of the food. :
About color:
Due to the display type and illumination angle, there may be a slight chromatic aberration between the object and the picture. beg to be excused.
About size:
Due to different measurement methods, the displayed data may be slightly wrong, please understand
Products include:
Heat preservation lamp* 1 :

Alıcılar da seçin