.

.

Homyl LED dolgu ışığı paneli Dim 1455Lux Şarj Edilebilir taşınabilir video ışığı Paneli video ışığı ışık Kurulu için Canlı, Vlog

Homyl LED dolgu ışığı paneli Dim 1455Lux Şarj Edilebilir taşınabilir video ışığı Paneli video ışığı ışık Kurulu için Canlı, Vlog

₺ 285.90

Stokta
Mağazada

* 1455 LUX Yüksek Parlaklık : Gece lambası, telefon, bilgisayar, selfie ışığı, küçük aksesuarlar çekmek için uygun 1455 LUX, daha parlak ışık, fonksiyonel kararlılığı benimser;Geceleri far olarak veya acil durum ışığı olarak. * LED dolgu ışığı Kartı : LED çok kaynaklı yoğun dağıtım,dolgu ışığını eşit bir şekilde yapar, tamamlayıcı ışık daha tüylü ve güzeldir.Göz koruma aydınlatma etkisi yumuşak, gözleriniz için dostudur. * Çoklu Uygulama : Bu dolgu ışığı vahşi kullanım aralığına sahiptir, selfie, canlı yayın, makyaj, oyun, okuma,kamp ışığı, bisiklet ve flaş koşusunda kullanılabilir. * 5 Seviye Modu : Farklı sahnelerin ihtiyaçlarını karşılamak için beş özel efekt ve renk sıcaklığı anahtarı aydınlatma modu; 180 açı ayarı, parlaklık ayarlanabilir. * USB Şarj Edilebilir : Dahili pil, destek USB şarj.Hafif ve kompakt, cebinize veya çantanıza kolayca koyabilirsiniz.Açıklama : -LED dolgu ışığı Kartı : LED çok kaynaklı yoğun dağıtım,dolgu ışığını eşit şekilde yapar, tamamlayıcı ışık daha tüylü ve güzeldir.Göz koruma aydınlatma etkisi yumuşak, gözleriniz için dostudur. -5 Seviye Modu : Farklı sahnelerin ihtiyaçlarını karşılamak için beş özel efekt ve renk sıcaklığı anahtarı aydınlatma modu; 180° açı ayarı, parlaklık ayarlanabilir. - 1455 LUX Yüksek Parlaklık : Gece lambası, telefon, bilgisayar, selfie ışığı, küçük aksesuarlar çekmek için uygun 1455 LUX, daha parlak ışık, fonksiyonel kararlılığı benimser;Geceleri far olarak veya acil durum ışığı olarak. - USB Şarj Edilebilir : Dahili pil, destek USB şarj.Hafif ve kompakt, cebinize veya çantanıza kolayca koyabilirsiniz. - Çoklu Uygulama : Bu dolgu ışığı vahşi kullanım aralığına sahiptir, selfie, canlı yayın, makyaj, oyun, okuma,kamp ışığı, bisiklet ve flaş koşusunda kullanılabilir.Özellikler : - ışık kaynağı LED Işıklı Kasa Çapı 15 CM/5.9 inç - Lamba Tutucu Uzunluğu 23 CM/9inch - Işık 1 Cable Note Şarj : En Mobil Phones Package İçerir : 1 Adet Dolgu Işığı Board1 Parça Teleskopik Rod1 Parça Telefon Stand1 Adet Base1 Parça USB Pil : pil dahili - Uyumluluk : kaynak : Boy Malzeme : ABS Plastik. Izin lütfen 1-3mm hata nedeniyle manuel ölçüm.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!3.Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.Keyifli bir alışveriş deneyimi diliyorum!Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Karakterislikler teklif

- Material:
ABS Plastic
- Size:
- Light Chassis Diameter 15CM/5.9 inch :
- Lamp Holder Length 23CM/9inch :
- Light source:
LED light source
- Battery:
built-in battery
- Compatibility with:
Most Mobile Phones
Package Includes:
1 Piece Fill Light Board :
1 Piece Telescopic Rod :
1 Piece Phone Stand :
1 Piece Base :
1 Piece USB Charging Cable :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks! :
3.Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Alıcılar da seçin