.

.

Mgbca Naylon Telefon Kılıfı için iPhone 13 Pro Max, iPhone12 11 Pro Max Sağlam Kılıf, Kemer Klip Tutucu, Hibrid Vb ile Uyumlu.

Mgbca Naylon Telefon Kılıfı için iPhone 13 Pro Max, iPhone12 11 Pro Max Sağlam Kılıf, Kemer Klip Tutucu, Hibrid Vb ile Uyumlu.

₺ 56.85

Stokta
Mağazada

Bir i Phone Kemer Tutucu, Premium Genişletilmiş Mgbca Kılıf Kılıfı, i Phone 13 Pro Max'ınızla uyumlu, i Phone 12 11 Pro Max, üzerinde Hibrit Vb. Kılıflar, üstün kaliteli naylon kanvas çoklu emniyet ve koruyucu kılıf (Telefon/Otterbox DAHİL DEĞİLDİR).Metal yaylı kemer klipsi Kılıfı, Velco dikiş kapatma, Kayışa yatay veya dikey olarak girerek Ekstra Güvenlik, taşıma çantasının arka tarafında bulunan sabit yuvayı attı.Boyutlar : H 6.7 inç."x G 4 inç. "x D .1in. (Hibrid Vb DURUMLARDA Kapak Dahil Değildir).Prim tuval ve yüksek kaliteli inşaat ile siyah renk dikiş.Bu telefon kılıfı İç kısmı yumuşak süet kumaşla kaplanmıştır.Bir Prim Mgbca Naylon Tuval Genişletilmiş telefon kılıfı, XX-large Dikey Kılıf telefon Kılıfı için i Phone 13 Pro Max, i Phone 12 11 Pro Max cihazı ile bir Hibrid Vb.Vaka veya diğer markalardan bahsetmiyorum; Bu mobil cihazınızda.Metal bir yay klipsi, iş yerinde erkekler için bir cep telefonu kılıfı, velcro dikiş, yumuşak süet iç astar ile birlikte gelir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin