.

.

Müzik Çaları Takın, Moda Tasarımı Hafif Kompakt Gövde 3.5 mm Jak Stereo Hoparlörler Cep Telefonları için Tabletler için(Mavi)

Müzik Çaları Takın, Moda Tasarımı Hafif Kompakt Gövde 3.5 mm Jak Stereo Hoparlörler Cep Telefonları için Tabletler için(Mavi)

₺ 68.70

Stokta
Mağazada

Her türlü dijital cihazla uyumlu, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, PC'ler, MP3 ve MP4 için 3,5 mm ses fişlerini destekler. Hoparlör yeni ve benzersiz bir moda tasarımı, "kablosuz" konsepti benimser ve kompakt bir gövde yanınıza almanızı sağlar.Ses net ve güçlüdür ve ses kalitesi clear.It müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken vb.Yaygın olarak kullanılabilir.Kullanımı basit ve kullanımı kolaydır.Hoparlörleri açmak için 3,5 mm ses jakını takmanız yeterlidir, beklemenize gerek yoktur.Taşıması kolay-küçük boyutlu, hafif, bir cebe, çantaya, evrak çantasına vb. Yerleştirilebilir.Her zaman müzik keyfini ve her yerde.Özellik : 1. Hoparlör yeni ve benzersiz bir moda tasarımı, "kablosuz" konsepti benimser ve kompakt bir gövde yanınıza almanızı sağlar.2. Kullanımı basit ve kullanımı kolaydır.Hoparlörleri açmak için 3,5 mm ses jakını takmanız yeterlidir, beklemenize gerek yoktur.3. Ses net ve güçlüdür ve ses kalitesi clear.It müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken vb.Yaygın olarak kullanılabilir.4. Taşıması kolay-küçük boyutlu, hafif, bir cebe, çantaya, evrak çantasına vb. Yerleştirilebilir.Her zaman müzik keyfini ve her yerde.5. Her türlü dijital cihazla uyumlu, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, PC'ler, MP3 ve MP4 için 3,5 mm ses fişlerini destekler.Şartname : Öğe Türü : Mini HoparlöRmalzeme : ABSBattery : 2 xaaa Piller (Dahil Değildir) Paket Listesi : 1 x Mini Hoparlör.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Mini Speaker
Material:
ABS
Battery:
2xAAA Batteries (Not Included)
Package List:
1 x Mini Speaker :

Alıcılar da seçin