.

.

Eujgoov Pnömatik Brad Nailer, T50DC 0.6-2.0 in Tırnak Uzunluğu 100 pcs Tırnak Oluk Kapasiteli Alüminyum Alaşım Hava Zımba için

Eujgoov Pnömatik Brad Nailer, T50DC 0.6-2.0 in Tırnak Uzunluğu 100 pcs Tırnak Oluk Kapasiteli Alüminyum Alaşım Hava Zımba için

₺ 276.27

Stokta
Mağazada

SAĞLAM VE dayanıklı : Alüminyum alaşımlı döküm gövde, yüksek mukavemetli, sağlam ve dayanıklı, çivileme daha güçlüdür ve dekorasyon daha uygundur.ALÜMİNYUM ALAŞIMLI MALZEME : Air brad nailer, alüminyum alaşımlı malzemeden, yüzey boya işleminden, dayanıklılıktan ve uzun çalışma ömrüne sahiptir.RAHAT TUTUŞ : Rahat tutuş, işçilerin çalışma basıncını hafifletebilir ve uzun süreli kullanımdan sonra yorulmak kolay değildir, yüksek verimlilik.Hızlı ÇİVİLEME : Güvenli dokunmatik anahtar tasarımı, hızlı sürekli çivileme, sıkışması kolay değil, hava çivileyici 15‑50mm/0.6‑2.0 inç tırnak uzunluğu için uygundur.UYGULANABİLİR SAHNELER : Hava nailer iç ve dış dekorasyon ve terbiye, mobilya ve dolap çivileme için çok uygundur.Şartname : Öğe Türü : Hava Nailer Malzeme : Alüminyum Alaşım Renk : Resim Gösterildiği Gibi Ağırlık : Yaklaşık. 1.979 kg / 4.4 lb Yüzey İşleme : Sprey Boya Modeli : T50 DC Tırnak Oluk Kapasitesi : 100 pcs Kullanım Hava Basıncı : 0.5-0.8 MPa Kullanım Boru : Yaklaşık. 8mm / 0.3 in Kullanım Tırnak Uzunluğu : Yaklaşık. 15-50mm / 0.6-2.0 in Uygulama : Dekorasyon, Marangozluk Paket Listesi : 1 x Brad Nailer 2 x altıgen anahtarı Not : 1. Lütfen kullanmadan önce "Hava Nailer için Kullanım Kılavuzunu" okuyun. 2. Sadece basınçlı hava kullanılabilir ve çalışma basıncı 0.8 mpa'yı geçmemelidir. 3. Oksijen ve diğer yanıcı ve patlayıcı gazların kullanılması kesinlikle yasaktır ve yüksek basınçlı hava kompresörlerinin güç kaynağı olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. 4. Kullanmadan önce, aşırı basınç kullanımından kaynaklanan yaralanmaları önlemek için kompresörün basınç göstergesinin doğru ve güvenilir olduğundan emin olun.

Karakterislikler teklif

Item Type:
Air Nailer
Material:
Aluminum Alloy
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 1.979kg/4.4lb
Surface Treatment:
Spray Paint
Model:
T50DC
Nail Groove Capacity:
100pcs
Use Air Pressure:
0.5-0.8MPa
Use Pipe:
Approx. 8mm/0.3in
Use Nail Length:
Approx. 15-50mm/0.6-2.0in
Application:
Decoration, Carpentry
Package List:
1 x Brad Nailer 2 x Hex Wrench :
Note:
1. Please read the Instruction Manual for Air Nailer before use. :
2. Only compressed air can be used, and the working pressure must not exceed 0.8MPa. :
3. It is strictly forbidden to use oxygen and other flammable and explosive gases, and it is strictly forbidden to use high pressure air compressors as power sources. :
4. Before use, be sure to confirm that the pressure gauge of the compressor is correct and reliable to avoid injury caused by overpressure use. :

Alıcılar da seçin