.

.

USB elektrikli ısıtıcı ped, Pet ısıtıcı Pet yatak ısıtıcı USB elektrikli bez ısıtıcı ped bel ısıtıcı için bel için karın

USB elektrikli ısıtıcı ped, Pet ısıtıcı Pet yatak ısıtıcı USB elektrikli bez ısıtıcı ped bel ısıtıcı için bel için karın

₺ 30.27

Stokta
Mağazada

Güç için uygun, sadece güç bankasının USB portuna veya 5 V 2 A güç adaptörüne bağlayın. Güvenli ve kullanımı kolay, herhangi bir bez veya koltuk kılıfına dikilebilir.Yüksek kaliteli karbon fiber ısıtma malzeme, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü.Isıtma yastığı katlanabilir ve deforme olması kolay değildir.Kolay temizlenir ve su ile yıkanabilir.Omuz, boyun, bel, sırt, karın ve yastık veya evcil hayvan yatağını ısıtmak için yaygın olarak kullanılır. 1. Yüksek kaliteli karbon fiber ısıtma malzeme, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü.2. Güvenli ve kullanımı kolay, herhangi bir kumaşa veya koltuk kılıfına dikilebilir.3. Güç için uygun, sadece güç bankasının USB portuna veya 5 V 2 A.4 güç adaptörüne bağlayın. Isıtma yastığı katlanabilir ve deforme olması kolay değildir.Kolay temizlenir ve su ile yıkanabilir.5. Omuz, boyun, bel, sırt, karın ve yastık veya evcil hayvan yatağını ısıtmak için yaygın olarak kullanılır.

Karakterislikler teklif

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Electric Heater Pad
Model:
3515
Material:
Carbon Fiber Heating Material
Color:
As Pictures Shown
Input:
5V, 2A
Power:
8W
Switch:
3 Mode Adjustable Temperature
Application:
Waist, Pet, Cushion, Abdomen, etc
Size:
35x15cm/13.78x5.91inch(Approx.)
How to Use:
1:The switch can not open :
2:Can turn it on, but it will automatically turn it off :
3:The switch can be turned on, but the temperature cannot be adjusted. If it appears below the mid-range, it will automatically turn off :
So you must use real 5V2A output charger or power bank :
How much heating time mainly depends on the actual capacity of the charging treasure, after testing the true capacity of 10,000 mAh charging treasure, high-grade:
4 hours, medium
Washing Instruction:
Take out power bank, add neutral detergent to wash by hand, do not forcefully knead or beat, will wash clothes natural ventilation dry before use :
Package List:
1 x USB Electric Heater Pad :
1 x Manual :
1. The power of the heating cloth is about 8.5W. Please plug it in with the output port of 2.1A. :
2. If not used for a long time, please do not access to the power bank. :
3. Do not use high temperature wa :

Alıcılar da seçin