.

.

Aydınlatma ve Uzaktan Kumandalı tavan vantilatörü, Ayarlanabilir 3 Rüzgar Hızı Kısılabilir 40W Modern Tavan aydınlatma armatürü

Aydınlatma ve Uzaktan Kumandalı tavan vantilatörü, Ayarlanabilir 3 Rüzgar Hızı Kısılabilir 40W Modern Tavan aydınlatma armatürü

₺ 165.60

Stokta
Mağazada

1. Tasarım : Dahili görünmez fan avize.Geleneksel avize ile karşılaştırıldığında, daha güvenlidir ve bir fan lambası kombinasyon lambasıdır.Fan ve ışık, yaşam, aile ve konfor ihtiyaçlarınızı karşılamak için aynı anda veya bölümlerde kullanılabilen bağımsız işlevlerdir. 2. Fan fonksiyonu : Akıllı uzaktan kumanda ile üç farklı rüzgar hızı ayarlanabilir.Düşük hız, orta hız ve yüksek hız ayar gereksinimlerinizi karşılayabilir.Bu ışık 1-4 saat boyunca uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. 3. Ampulün üç renk ışığı vardır (Sıcak Beyaz 3000 K, Nötr Beyaz 4500 K, Soğuk Beyaz 6000 K).Işık kaynağı : Fan avize, enerjinin %80'inden fazlasını kurtarabilen enerji tasarruflu LED ışık kaynağı kullanır.Fan ışığı uzaktan kumandası ayarlanabilir. 4. Saf bakır motor : fan avize mükemmel bir saf bakır motor kullanır performance.It sessizlik, enerji tasarrufu, stabilite ve dayanıklılık avantajlarına sahiptir, size rahat bir yaşam ve sessiz bir uyku ortamı sunar. 5. Uygulama : Yatak odası, oturma odası, ofis vb.İçin ideal seçim., 15-20 metrekare için uygundur.Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz profesyonel 24-saat müşteri hizmeti sunmak.Fan, Uzaktan Kumanda Oturma Odası için, Ayarlanabilir Rüzgar Hızı, Fan Aydınlatma ile TO Dim Tavan Fanı Işıklar,Oda,Yatak Odası,Koridor Office Specification : Lamba yükseklik : 22 cm Genişlik : 50.80 cm Lamp aralığı : 10 metre kare ışık bulbs Power : 72 WVoltage : AC110 V 50/60 Hz Switch türü : uzaktan control Color sıcaklığı : 3000 K / 4500 K / 6000 KWind hız : üç dişli ayarlanabilir rüzgar speed Noise dahil ampuller dahil 15 metrekare;Ampul tipi : LEDService ömrü : 50.000 hours Whether : ~ : düşük rüzgar gürültü sadece Yemek ile LED Tavan Işık.

Karakterislikler teklif

Lamp height:
21.59 cm Width
Lamp range:
10 square meters ~ 15 square meters;
Bulb type:
LED
Service life:
50,000 hours
Whether to include light bulbs:
including light bulbs
Power:
72W
Voltage:
AC110V 50/60Hz
Switch type:
remote control
Color temperature:
3000K / 4500K / 6000K
Wind speed:
three gears adjustable wind speed
Noise:
low wind noise only
Features:
Lighting color:
3 lighting colors, different lighting effects are suitable for different applications.
Remote control:
lighting adjustment (brightness 10%-100%), wind speed setting (low, medium and high), timing setting (1/2/4 hours automatic shutdown). All these functions can be easily controlled remotely.
Quiet work:
The motor made of copper provides strong air flow and quiet performance, with cooling holes, which can reduce the internal temperature of the host and extend the service life of the motor.
Energy saving:
Combining classic and innovative technology, new LED light source, lifespan up to 50,000 hours, replaceable LED driver, convenient and durable.
Package contains:
1 LED ceiling fan light :
1 remote control (not including battery) :

Alıcılar da seçin